Dolandırıcı Netspeed

Arkadaşlar gelip sadece sorun olunca firma kötüleme gibi şeyler yazmayın. Son zamanlar da herkes bu sorunları yaşıyor. Facebook grubunda millet dert yanıyor Türkiye'nin bütün illerin de bu sorunu yaşayanlar var 1 ya da 2 kişinin yaşadığı sorun değil yani kalkıp kablo kontrolü yapın demeyin insanlara. Netspeed kullanan herkes farklı firmalara gidiyor artık. Müşteri hizmetleri de ne olduysa telefona bakmıyor artık hatta birisi SS atmıştı adam tam 1 saat telefonda beklemiş hala çıkmamış birisi. Müşteri artınca kendini saldı zaten bu firma eskiden ucuz ve müşteri hizmetlerinin hızından dolayı çok insana önerirdim ama artık önermem. Bir de işlerine gelmediği için Netspeed'in resmi Facebook sayfasına yorum yaptığınız zaman ( sorunu sıkıntıyı yazdığınız da özellikle ) hemen engelliyorlar sizi. Bu davranış bile kullanmamak için bir neden.

Haklı değil, sadece sorunda haklı. Millete boşuna çıkışmamalı. İnsanca hat değerlerini at bir kontrol edelim diyoruz çıkışıyor.

Hayır hayır haklı.
Sadece konuya girişi fazla agresif.
Yorumları okudum şimdi bir kaç sayfadaki.
Tane tane güzel güzel anlatılmaya çalışılmış fakat sorun yaşayan arkadaşa gına gelmiş muhtemelen. Yaşamadan bilemeyiz. Günlerce böyle internete sahip olup iss'nin bizlik bir şey yok demesi. Gerçekten gününün önemli kısmını internette harcayan biri için delirtici.
Olay şu;
Arkadaşı önce delirtmişler daha sonra deli muamelesi yapmışlar. Agresif olması bize itici geliyor fakat empati de yapmak gerek..

Hayır hayır haklı.
Sadece konuya girişi fazla agresif.
Yorumları okudum şimdi birkaç sayfadaki.
Tane tane güzel güzel anlatılmaya çalışılmış fakat sorun yaşayan arkadaşa gına gelmiş muhtemelen. Yaşamadan bilemeyiz. Günlerce böyle internete sahip olup ISS'nin bizlik bir şey yok demesi. Gerçekten gününün önemli kısmını internette harcayan biri için delirtici.
Olay şu;
Arkadaşı önce delirtmişler daha sonra deli muamelesi yapmışlar. Agresif olması bize itici geliyor fakat empati de yapmak gerek.

Yapmak gerek fakat ben de o an sinirliydim. Direkt çıkışmadım hat değerlerini istedim. Ben de çıkışabilirdim. Atarlanabilirdim. Sinirini kontrol etmeyi öğrenmeli.

Yapmak gerek fakat ben de o an sinirliydim. Direkt çıkışmadım hat değerlerini istedim. Ben de çıkışabilirdim. Atarlanabilirdim. Sinirini kontrol etmeyi öğrenmeli.

Size verdiği cevaplardan bahsetmedim haklı diye hocam yanlış anlaşılmasın.
Konu sahibi genel hatlarıyla haklı demek istedim.
Yoksa kendisine yardımcı olmaya girmiş insanlara atar gider yapmak elbette uygun değil.

Agresif olması bize itici geliyor fakat empati de yapmak gerek..
Bravo! Aslında adil olmak gerek. Konuyu ben de okudum, maalesef o kadar da "tane tane ve güzellikle" cevap verilmemiş. Herkesin dönüp kendine bakması gereken bir konu baştan sona. Kişi kendini cephe alması açık bir konuma getirince diğerleri ne hikmetse saf iyilik yapmış ama bundan dolayı çok mağdur edilmiş. Birisinin üslubu açık olarak bozuk, bazılarınınki de örtülü olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanmıyorum hocam kablonuzda sorun vardır gidin kablonuzu değiştirin 😂😂

Hocam çok etken var çok da sayfa açılmış sorunu çözdün mü son durum nedir merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı