Dolandırıldım ne yapacağım?

Hocam dolandırmak suç da. Bu gibi oyun içi dolandırılmalarda maalesef dolandırılan taraf giden parasıyla kalıyor genellikle. Hiç böyle oyunda 100TL dolandırılıp dava açıp kazanan görmedim şahsen.
Ayrıca polisler iyi sorguya çekiyor, itiraf ettiriyorlar. Kimse kimseyi dolandıramaz.

İninalden gönderdim, dekont elimde gönderirken açıklamaya item ismini yazdım Discord'da mesajlar elimde mesaj idleri bile elimde şu anda.

Açıklamada yazıyorsa %1000000 kazanırsın. Yapman gerekeni yazıyorum.
Konuşmaların çıktısını al, dekontun çıktısını al, Adliyeye gidiyorsun, suç duyurusunda bulunacağım diyorsun. Sana kağıt forum verecekler. Forumu doldur, kağıda başından geçenleri yaz. Oyun içi malzeme alacaktım paramı verdim ama beni dolandırdı, deliller ekte mevcuttur yaz. O kağıda Dell'leri zımbala ver. Sonrasına karışma :D Elbet sana dönecekler.

Sayın büyük egoist adama isteyerek para atıyorsun bir şeyin karşılığında olduğunu nasıl ispatlayacaksın acaba?

Aga bu SSD'e var.

Konuşmaların çıktısını al, dekontun çıktısını al, adliyeye gidiyorsun, suç duyurusunda bulunacağım diyorsun. Sana kağıt forum verecekler. Forumu doldur, kağıda başından geçenleri yaz. Oyun içi malzeme alacaktım paramı verdim ama beni dolandırdı, deliller ekte mevcuttur yaz. O kağıda Dell'leri zımbala ver. Sonrasına karışma :D elbet sana dönecekler.

Aga bir bak.

Soğuk su içmelisin kanka.

Elimde dekont, SS'ler mesaj idleri var.

Böyle bir şeye hala inananlar var cidden.
Karakola gideceğin mazota değmez.

Dekont, mesaj idleri, mesaj ssleri var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 93
  • 1.png
    1.png
    69,6 KB · Görüntüleme: 100
  • 2.png
    2.png
    86,1 KB · Görüntüleme: 107
  • 3.png
    3.png
    47,7 KB · Görüntüleme: 100
  • 4.png
    4.png
    76,9 KB · Görüntüleme: 93
  • 5.png
    5.png
    76,7 KB · Görüntüleme: 92
  • 6.png
    6.png
    34,9 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Aga bu SSD'e var.

Aga bir bak.

Elimde dekont, SS'ler mesaj idleri var.

Dekont, mesaj idleri, mesaj ssleri var.
Çok iyi, al bunları ver savcılığa. Anlat tüm olanı. Bir şey kaybetmezsin yarım saatini alır.

Çok iyi, al bunları ver savcılığa. Anlat tüm olanı. Bir şey kaybetmezsin yarım saatini alır.
İban'dan kimliği çıkıyor zaten. ATM kamerasına da yakalanmıştır. :D Bunlar kendisini zeki sanıyor.

Hiçbir şey yapamazsin kardeşim adam senden zorla para almamış sen kendi iradenle parayı yollamissin soğuk su içip bol bol sov.

Hiçbir şey yapamazsin kardeşim adam senden zorla para almamış sen kendi iradenle parayı yollamissin soğuk su içip bol bol sov.
Dolandırılma zorla olmaz, zorla alınan para gasptır. Kardeşim konuya hakim değilseniz lütfen yorum yapmayın.

Dolandırılma zorla olmaz, zorla alınan para gasptır. Kardeşim konuya hakim değilseniz lütfen yorum yapmayın.

Adam kendi parasini kendi iradesiyle yollamış ve dolandirildim diyor evet karşısındaki kişiye güvenerek yapmış ama herhangi bir sonuç alamaz. Avukat değilsen asıl sen yapma ben olduğum için diyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşmaların çıktısını al, dekontun çıktısını al, Adliyeye gidiyorsun, suç duyurusunda bulunacağım diyorsun. Sana kağıt forum verecekler. Forumu doldur, kağıda başından geçenleri yaz. Oyun içi malzeme alacaktım paramı verdim ama beni dolandırdı, deliller ekte mevcuttur yaz. O kağıda Dell'leri zımbala ver. Sonrasına karışma :D Elbet sana dönecekler.
Hocam discord konuşmaları delil niteliği taşımıyor yalnız. Adam soğukkanlıysa hesap benim değil der geçer çok olası ihtimal.

Geri
Yukarı