Dolandırılma hikayem

Hırsızlık, dolandırıcılık ve hakaretten toplam 5 kişiyi dava ettim, hepsini kazandım. Evet Türkiye! Özellikle polis çok iyi çalışıyor. Aracıma giren hırsızı 1 gecede yakaladılar. Üstelik güvenlik kamerası bile yoktu, parmak izinden buldular.
Ne kadar güzel çok sevindim sizin adınıza.

Hayır. Müşteki şikayetini geri çekse bile kamu davasına dönüyor, devlet dava açıyor bu sefer vatandaşımı dolandırdı diye. Mutlaka ceza alıyor. Hiçbir suç cezasız kalmaz.

Bu arkadaşın mesajını okuyup birini dolandırmaya kalkmayın sakın, hapse girersiniz.
Böyle ballandıra ballandıra anlatınca her suç cezasını buluyor gibi zannediliyor. Keşke öyle olsa çok isterdim.

Hatta konuyu okuyanlar için benden de bir tavsiye. Her zaman konu sahibi kadar şanslı olmayabilirsiniz. Uyanık olun kimseye paranızı malınızı kaptırmayın. Her zaman böyle söylendiği gibi kolay olmaz uğraşır durursunuz.

2014 senesinde aracimin camini kirip esya calan hirsizlar hakkinda gecen takipsizlik cikti 8 senenin ardindan.

Bu konuda Turkiyede calisan bir adalet sistemi varmis gibi havalar esmis, inanmayin.

Suclu erisebileceginiz mesafedeyse cezasini siz kesin, sonra ozur dilersiniz. Orman burasi cunku.

2014 senesinde aracimin camini kirip esya calan hirsizlar hakkinda gecen takipsizlik cikti 8 senenin ardindan.

Bu konuda Turkiyede calisan bir adalet sistemi varmis gibi havalar esmis, inanmayin.

Suclu erisebileceginiz mesafedeyse cezasini siz kesin, sonra ozur dilersiniz. Orman burasi cunku.
Size de geçmiş olsun hocam. Anlatmaya çalıştığım sizinki gibi olaylar işte.

Aynı şekil aracın camını kırıp radyoyu ve 200-300tl yi çalmışlardı. 5 yıl sonra takipsizlik çıkmıştı bizede.

Geri
Yukarı