Dolar 15,27 TL ve Euro 17,21 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam evet yeni kişilerin gelmesi iyidir ona hiçbir lafım yok ama ben teröristlerle ittifak yapan partilerden bir şey beklemiyorum hiçbir partiyi desteklemiyorum.
Ya kardeşim allah aşkına git başka yerde trollük yap dolar olmuş 15 ya ! Terorist bile bunu yapamazdı sana o kadar söylüyorum. He 2012-2013 e bakarsan kimin kimlerle birlikte olduğunu da görürsün. Hadi ikile.

Hocam evet yeni kişilerin gelmesi iyidir ona hiçbir lafım yok ama ben teröristlerle ittifak yapan partilerden bir şey beklemiyorum hiçbir partiyi desteklemiyorum.
Hocam şöyle bir şey var; Eğer iktidar değişirse eski adalet sistemi rayına oturur. Sizin terorist dediklerinizin eğer kanıtı varsa yargılanırlar rahat olun. Daha iktidara gelmeden 2tane tweet ile kaç tane parti görevlisi görevden alındı haberiniz var mı muhalefet partilerinin içinden?

Teknolojik ihtiyaçları geçtim, temel ihtiyaçları karşılayamayacak duruma geldik. Marketlerde peynir alamıyoruz fiyatlar yükseliyor diye satmıyorlar. Bu ülkeyi bu duruma getirenlerin...

Habur sınır kapısı olayını araştır. Kimin terörist olduğunu çok daha iyi anlarsın.

Ya kardeşim Allah aşkına git başka yerde trollük yap dolar olmuş 15 ya! Terorist bile bunu yapamazdı sana o kadar söylüyorum. He 2012-2013'e bakarsan kimin kimlerle birlikte olduğunu da görürsün. Hadi ikile.

Kardeş bak ben ak partili değilim size onu da savunmuyorum ama dağa çocuk çıkaran adamlarla iş yapan partileri de desteklemiyorum hiçbirini gelip burada saçma sapan diklenme.

Bugün merkez bankası toplantısı vardı inşallah hataya düşüp pas/faiz indirimi yapmazlar o zaman yarın dolar 16 olur yılbaşınada 17-18 le kapatırız. Yada boş ver yapsın anasını satayım dolar 20-30 Olsun'da akılsız olan milletimiz akıllansın. Nede olsa dolarla maaş almıyoruz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı