Dolar 2 ay içinde sizce ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece bekleyin ve görün. Bunu anlamak zor değil, doların 15 lirayı geçmesi halinde kimse çıt çıkarmadan izleyecek değil. Ortada toparlanacak bir şey kalmadı, hala toparlanma vesaire bekleyen varsa kendini boşuna kandırmasın. Giden, gelmemek üzere gidiyor.
14 oldu, ses etmediler. 15 olsa, 20 olsa yine ses etmezler.

15 de kalır diye düşünüyorum.

Erken seçim olsa diyenler olmuş olsa ne olacak dolar düşecek mi o zaman. Ekonomi bakanı değişti dolar uçmaya başladı zaten. Siz bir şeyin kıymetini bilmez misiniz? Tamam bende gencim ama sizin gibi düşünemiyorum maalesef. Baştakiler gitse bile yerine gelecek adam gibi birisi yok. Bir olursa muharrem inceden olur onun dışında kimseden olmaz. Ve eğer baştakiler giderse o zaman siz dolar nasıl uçuyor görün.

Erken seçim olsa diyenler olmuş olsa ne olacak dolar düşecek mi o zaman. Ekonomi bakanı değişti dolar uçmaya başladı zaten. Siz bir şeyin kıymetini bilmez misiniz? Tamam bende gencim ama sizin gibi düşünemiyorum maalesef. Baştakiler gitse bile yerine gelecek adam gibi birisi yok. Bir olursa muharrem inceden olur onun dışında kimseden olmaz. Ve eğer baştakiler giderse o zaman siz dolar nasıl uçuyor görün.

Sanki doları bunlar tutabiliyor gibi konuşmuşsun hocam farkındaysan tutamıyorlar 😅

Sayfada engelli listemden mesaj varmış. Göster yaptım ve bu trajikomik mesajı gördüm. Açıkçası halinize acıdım, biraz farklı kanalları izleyin ve farklı gazeteleri okuyun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı