Dolar 5.76 TL oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Golan tepelerindeki gerginleşme ihtimali yüzünden ve vatandaşın döviz talebiyle dolar birden uçtu. Gerginleşme olacak gibi duruyor ve seçim de yaklaşıyor doların 6 TL'yi geçmesi ihtimal.

Ayrıntıları merak edenler için: Son dakika… Dolar yönünü yukarı çevirdi!

Son düzenleyen: Moderatör:
ABD ve İsrail'le kriz yaratıyorlar her seçim olduğu gibi...

Nasıl ekmeğine yağ sürüyorlar öyle böyle değil. Danışıklı dövüş. Seçime günler kala Netenyahu bir Tweet atıyor, oh mis... Al sana meydanlarda malzeme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi benim anlamadığım birşey var. Birisi aydınlatırsa sevinirim.

Mesela Kore ve ABD karşılıklı "seni bombalarım ha!" atışması yaptı dolarda değişiklik olmadı. Ne bileyim Trump duvar yapıcam dedi, UNESCO'dan çıktı, Kudüs olayı AB'de reddedildi, son olayda AB sözcüsü açıklama yaptı "İsrail'in Golan Tepelerindeki hakimiyetini tanımıyoruz" diye. Hiçbir şey etki etmiyor fakat bizim cumhurbaşkanımız tanımıyoruz diyince paramız değersizleşiyor?

Son düzenleme:
Bunlar FETÖ'nün oyunu arkadaşlar.

%1000 doğru haber kaynağımız A Haber'den baktım 1 dolar 2 TL'ye eşit. Ama Amerikan Gogılında 1 dolar 5.76 diyor. Amerika bizi kandırıyor.

Oyuna gelmeyin. Büyük resmi görün.

Ya susayim diyorum susamiyorum.
Bu kadar olmaz cidden ya. Insanlar Terorist partiye neden oy vereyim diyor.
Sonra cikiyorlar: ezanlarmizi susturamaycaklar, kurtulus savasini keske Yunanlar kazansaydi diyen adama ustat diyorlar. Savasi Yunan kazansa her sabah ezan degil Kiliseden can sesi duyardin bre.
Adam "Ezaaaaaaaaaaaaaaan" diye bagiriyor, bizimkiler "Amariga sen kimsin?" diye soruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı