Dolar 5.76 TL oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Golan tepelerindeki gerginleşme ihtimali yüzünden ve vatandaşın döviz talebiyle dolar birden uçtu. Gerginleşme olacak gibi duruyor ve seçim de yaklaşıyor doların 6 TL'yi geçmesi ihtimal.

Ayrıntıları merak edenler için: Son dakika… Dolar yönünü yukarı çevirdi!

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar 2 gündür 5.76 seviyesinde duruyor. Seçime 1 hafta kaldı ya, rez alın 1 Nisan'da doalr 6-6.5 hatta 7 seviyesine gelecek. Ona da kesin 1 Nisan şakası der bu millet...

Dolar 2 gündür 5.76 seviyesinde duruyor. Seçime 1 hafta kaldı ya, rez alın 1 Nisan'da doalr 6-6.5 hatta 7 seviyesine gelecek. Ona da kesin 1 Nisan şakası der bu millet...
Hafta sonları borsa kapalı olduğu için kurlar oynamıyor hocam. Bu gece 12'de açılacak dünya borsası Türkiye borsası ise 9 buçukta. Acaba anlık bir çıkış mı yoksa böyle mi devam edicek, çok merak ediyorum.

Seçim dolayısı ile gene artmakta seçimden sonra az da olsa indireme geçecektir.

3 nesil Ryzen beklerken sevmediğim olaylar bunlar. Zaten yüksek performans veren parçaları alamıyoruz. Giriş ve orta seviye sistem topluyoruz.

Biber bile 20 TL olan bir ülke.

3 nesil Ryzen beklerken sevmediğim olaylar bunlar. Zaten yüksek performans veren parçaları alamıyoruz. Giriş ve orta seviye sistem topluyoruz.

Biber bile 20 TL olan bir ülke.
Geçen hafta Carrefour'dan balık almıştım bir de soğan domates alayım dedim. Çürük soğanları satıyorlardı. Domates 10 liraya satılıyordu. Bildiğin Venezuela gibi olmaya dogru gidiyoruz. Yakında çürük etler de satarlar.

Geçen hafta Carrefour'dan balık almıştım bir de soğan domates alayım dedim. Çürük soğanları satıyorlardı. Domates 10 liraya satılıyordu. Bildiğin Venezuela gibi olmaya dogru gidiyoruz. Yakında çürük etler de satarlar.

Biz fiyatların düşmesini bekliyoruz ama hep artıyor 😒

Neymiş süpergüçmüşüz, neymiş soğan kuyruğu bolluk kuyruğuymuş, ya açsınız aç ama yol köprü yaptı iyi madem asfaltı köprüyü kemirin pazara çıkmak yerine cahil herifler.Hastanede kuyruk beklermişiz artık yokmuş onlar ya allah aşkına bunlar zaten devletin görevleri hadi onu geçtim gidin bi devlet hastanesine allah aşkına eski püskü aletler hijyen oranına baksan leş atıyor pislik götürüyor babam diyalize girdi 1 aylığına tedavisi gereği adam hastane enfeksiyonu kapıyordu bumu övündüğünüz yer sizin. Ağzımı açmayayım diyorum ama sosyal medyada adamlar sokak ortasında seçim müziği eşliğinde öyle garip öyle saçma sapan hareketlerle dans ediyorlarki hani önüne zeka testi koy yanınada 3 yaşındaki çocuğu koy çocuk daha çabuk bititir gerçekten benim geleceğimi bunların belirlemesi çok koyuyor. Ama bundan sonra hiç umut etmeyin arkadaşlar biz ve bizim gibi düşünenler azalıyor ve azalacakta. Nasılmı ?

Ülkemizde kitap okuma alışkanlığı varmı yok, okul kitaplarının yüzüne hangimiz baktı adam akıllı ? Zaten kitaplarda Atatürk hakkında çoğu yazı bilgi yavaş yavaş kaldırılıyorda. Gelecek nesil Mustafa Kemali tanımadan büyüyor. Zaten kitaplarında adam akıllı birşey yok bir çocuk okuldan eve geldi televizyonun başına geçti atvyi açıyor rte, kanald yi açıyor yine rte a haberi açıyor ülke paris zaten.
Çocuk otomatikman diyecek '' vay be her kanalda bu adam varsa çok iyi bir adam sanırım bunu desteklemekte haklılar'' yok yani çocuk o yaştan itibaren aklına kazınıyor o görüş nerden öğrenecek başka aile iyi bir eğitim ve kültür aktarmazsa ? Yok yani başka türlü çocuğun gerçek ve tarafsiz olarak bilgi alabileceği hiçbir yer yok tüm medya diktatörün elinde.

Hala diyorlar chpkk muharrem pkk yandaşı yok koydukmu ettikmi hep bunları duyuyorum.

Peki demirtaş meclise alınana kadar aklınız nerdeydi hadi onu geçtim osloda dolmabahçe sarayında pkk ile aynı masaya oturanlar kimdi ??? Hadi onu geçtim bunları söyleyince olsun biz size koydukmu koyduk sen ona bak diyorlar. İşte burda başımdan aşağı kaynar sular dökülüp kulaklarımdan duman çıkıyor rengim kızarıyor. Vayy be ne büyük laf ama dimi bana koydu bize koydu. Ama çomar şunun farkında değilki onada çaktırmadan koyuyorlar. Hep kendileri haklı ne hikmetse ne akrabalarım var işsiz aç açıkta per perişan ama yok hala daha farketmiyorlar asla durup sorgulamıyorlar acaba yanlış taraftamıyız diye.

Zamanında gezi parkı olayı oldu oraya giden herkesi terörist ilan ettiler geçen yıllarda orkun ışıtmakın orada videoları ortaya çıktı küfürleri falan var tamam var ama o ve onun gibiler oraya devlete başkaldırmaya gitmedi Atatürk Orman Çiftliği yıkılmasın diye protesto ve eylem yaparak direndiler. Ama gel gelelim insanımız bizi orda hain olarak ilan etti edin arkadaş ben Atamı sonuna kadar destekler savunurum böyle vatan hainliği oluyorsada olurum.

Ama bu seferde yine koyunlar kazansın istiyorum kazansınlarki zamanı gelince başlarını çook dağa taşa vursunlar ayağımızdan donumuza kadar alınsın istiyorum iyice batalım gerçi adam altımızdan donumuzu alsa reisin bildiği vardır diyip verirler bunlar ya neyse. Forumda siyasette ileriye kaçmak yasak biliyorum ama banlanırsam banlanayım arkadaş forumuda seviyorum ülkemide seviyorum kim ne derse desin kimin haklı kimin haksız olduğunu allah biliyor.

Biz fiyatların düşmesini bekliyoruz ama hep artıyor 😒
Hiç zor değil aslında ucuz sebze işlerine gelmez. Sana şunu şöyle açıklayayım.

@LeViAcKeRMaN Sen git Afrika ülkelerinden birinde arsa kirala sebze üret kendi ülkene pazarla. Sadece sen para kaldır ondan. Ve ben de insanların tarım yapamamaları için elimden geleni yapayım.

Olay bundan ibaret. Daha çok şey yazardım ama boşver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı