Dolar 5.93 Oldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Desenize dolar arttı bahanesiyle kış öncesi zamlar yolda.

Herkes yeni yıla gireceğiz diye seviniyor hiçbir şeyin farkında değiller :D

Orta Doğu ülkesinde toprağa çürümüş domates atsan yetişecek toprakta hâlâ dışarıdan, 3-4.sınıf dünya ülkelerinden saçma sapan şeyler satın alıyoruz. Kendimiz bir şey üretmiyoruz. Üreten, bir şeyler icat edenleri de ya uçaklarda ölü buluyorlar ya da İngiltere'ye gidip oraya sunuyorlar. Bu ülke anca papaz eriğini imam eriği yapma şeyleri ile uğraşsın. :D

Yaaaa sıkıntı yok be 2023 gelsin fakir kalmayacak ülkede bor yiyeceğiz akşam yemeklerinde sıkıntı yapmayııın kafanız rahat olsuuun.
Aklıma hemen Efe Aydal geldi 😂

-Baba harçlık versene
-AL oğlum
Baba 5Tl çıkarır verir
Çocuk:
-Baba bune
-para
-Baba dolar 5.90 sen neyin kafasını yaşıyon
-W.f

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu böyle gitmez. Ben 18 yaşında üniversiteye hazırlanan bir gencim ve kafama takılan şey ülkenin ekonomisi. Nasıl olacak peki ? Böyle devam edip hayatı onlar yaşarken bir kağıt parçasının değeri için biz kalitesiz mi yaşayacağız ? Bir kaç kişinin yaptığı hatalar yüzünden mutsuz mu olacağız ? Bana kalırsa bu hatalık'dan çıkmış artık inada binmiş bir olayın sonucudur resmen. Tamam yeter dememiz gereken yerde devam etmenin sonucudur. Bu kadar genç iken sanat değil edebiyat değil bilim değil siyaset ve ekonomiyi konuşuyorsak çok büyük hakkımız yenmiştir. Yazık. Gözümün önünden giden gençliğime yazık...
Fazla yorma kendini Silivri soğuktur. Bu ülkenin geleceğini istikbalini düşünenlerin yeri hep Silivri oldu :D :D

Yahu arkadaş. Türk lirası ne zaman değer kazanacak. 0.17 kuruş ABD doları nedir? nasıl 80 Milyona yakıştırıyorsunuz? Üretim yapsanıza. 2023 için beklemedemisiniz? Şu Trump un oyuncağı olduk. O ne yaparsa ona göre hareket ediyoruz. Ağlanacak halimize gülüyoruz. Bu işin sonu hayırlı değil!

Dosya Ekleri

• IMG_20191219_195858.png
    IMG_20191219_195858.png
    27 KB · Görüntüleme: 23
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı