Dolar 9 TL olursa ne yaparsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Milletimiz alıştı. Bana sorarsan da ha 6 olmuş ha 8 olmuş ha 10. Bu saatten sonra farketmez.

Diyorsun da RTX 2060'lı sistemin var onu ne yapacağız :D.

Bunu ben dolar konusunda daha fazla geç kalmamak için aldım. Ayrıca yaşadığım sorunlardan dolayı hiçbir sosyal hayatım yok, dolayısıyla tek eğlencem bilgisayar olduğu için ailemin de yardımıyla erkenden aldım. Yani kendimize böyle bir kıyak yapamayacaksak, bunları da yaşamayacaksak ölelim biz. :D Senin bu dediğin şey gibi oldu Konyaaltı sahiline giden Antalyalıya tatili çok görmek gibi oldu. :D

Ben ekmeğimi dolar ile almıyorum. 😡

Elinde tuttuğun telefonu elinle kavradığın fareyi ve klavyeleri TL ile almıyoruz dolar 10 TL olsa bunları almaktan fedakarlık etmemiz gerekecek ve Türkiye'nin artık ithal konuda birkaç eşyaları savunma (savaş uçağı tank gibi ileri teknolojide olan savaş malzemesinde kullanılan) gibi önemli eşyaları es geçmesi gerekecek böyle olduğu zaman Türkiye artık gelişmekte olan ülkelerin arasından düşebilir bunu duyan turistler Türkiye'yi gelmeleri az olacak ve bu yüzden de 2. bir dolar darbesi yeriz. Bu darbe Türkiye'nin ayakta kalması için hazineleri kullanmak zorunda kalır Türkiye'nin zor durumda olan (Fransa gibi) ülkeler bize savaş açmayı planlayabilir.

Elinde tuttuğun telefonu elinle kavradığın fareyi ve klavyeleri TL ile almıyoruz dolar 10 TL olsa bunları almaktan fedakarlık etmemiz gerekecek ve Türkiye'nin artık ithal konuda birkaç eşyaları savunma (savaş uçağı tank gibi ileri teknolojide olan savaş malzemesinde kullanılan) gibi önemli eşyaları es geçmesi gerekecek böyle olduğu zaman Türkiye artık gelişmekte olan ülkelerin arasından düşebilir bunu duyan turistler Türkiye'yi gelmeleri az olacak ve bu yüzden de 2. bir dolar darbesi yeriz. Bu darbe Türkiye'nin ayakta kalması için hazineleri kullanmak zorunda kalır Türkiye'nin zor durumda olan (Fransa gibi) ülkeler bize savaş açmayı planlayabilir.

Hocam herkes gibi ironi yaptım ama siz bilirsiniz.

Hiçbir şey ne yazık ki. Bana doların yükselmesi dokunuyor ama yaşlı ve orta yaşlı kısım umursamıyor. Ondan Istesek'te bir şey yapamıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı