Dolar düşer mi?

Düşer mi ?

• Düşmez.

Oy: 59 64,1%
  • Düşer

Oy: 6 6,5%
  • Ekmeği dolarla mı alıyoruz ?

Oy: 27 29,3%

• Oy verenlerin toplamı
    92
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki görmüşsünüzdür ama çok hoşuma gitti. :D Herkesin görmesini istiyorum. O yüzden dolar konularının altında görebilirsiniz. :D

asdasda.png

Doların 10 olduğunu göreceğiz muhtemelen 7.5'a sabitlenecek dolar kriz bitene kadar.

Bilgisayar toplayacağım fakat fiyatlar çok pahalı. Seneye de toplayabilirim. Sizce dolar düşer mi?

Şu anda ülke nüfusunun yarısının sorduğu soruyu sordun. Dolar benim şahsi kanaatim düşmez. Şu anda alacağın bilgisayar parçaları dolar kurunun çok çok aşağısında. Sen 6.40 olan dolar kurunda 5.50'den daha hatta belki daha düşük kurdan alacaksın parçaları.
Limitin ne kadar bilmem ama 2. el toplayabilirsin. Forumda şu an sıfır piyasasının %30 altında çok güzel satışlar oluyor. Güncel bir sistem toplarsan senin de satış imkanın olur. Seneye bekle yada bekleme diyemem ama ben şahsen şu anda sistem toplamam.

Dolar düşmez ama yükseleceğini de sanmıyorum. Yüzdü yüzdü kuyruğuna geldi diyebilirim dolar hakkında. Eğer sistem toplamak istersen Sinerji veya Nanokatalog üzerinden topla. Vatan Bilgisayar da olan 3000 TL'lik ürünü 2400-2500 TL gibi bir fiyata satıyorlar.

Ben düşeceği yönünde düşünüyordum fakat bu ekonomiden bir cacık olmaz. Şu an ne alırsan kar edersin.

@Oreki İzmir Ege Üniversitesi'ne yerleştim. Merak ettiğim konular hakkında size danışabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı