Dolar Düşüşü Devam Eder mi?

• Konuyu başlatan IBO.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 3B

IBO.

Hectopat
Daha fazla  
1 Amerikan Doları an itibariyle 5,58 Türk Lirası ediyor. Doların bu düşüşü sizce suni mi? Suni değil ise ne zamana kadar ve ne kadar daha düşer? Bilgisayar parçası şu an için alınmalı mı, beklenmeli mi?

Bir Rahip en fazla 1 Dolar'a denk gelir! O yüzden daha fazla düşmez diye düşünüyorum.

Yaptırım ve ambargolar kaldırılırsa daha da düşer. Merkez bankası faiz arttırımını geri çekerse dolar biraz yükselir diye düşünüyorum.

Yıl sonuna kadar 8'e yaklaşacağını düşünüyorum. Özellikle Kasım ayında yükselişe başlayacak bence.

Rahibi verdiğimize göre bence 5'e kadar düşer. 50 kuruşluk düşük var neredeyse bence beklemekte fayda var. Belki de bize bir kazık atıp Venezuela'ya çevirebilirler.

5.57 oldu şuan. Sanmıyorum dostum çok düşmez bekleme bence birden geri çıkarsa kötü olur.

Faizler tavan. Bence bu doların düşüşünden faydalanılarak faizler düşürülebilir.

Rahibi verdiğimize göre bence 5'e kadar düşer. 50 kuruşluk düşük var neredeyse bence beklemekte fayda var. Belki de bize bir kazık atıp Venezuela'ya çevirebilirler.
5 e kadar düşeceğini sanmam. En fazla 5.50 ye kadar düşeceğini düşünüyorum

Amerika, Türk'ün başarısını bilmiyor. Fakat biz Çanakkale Savaşı'nda bunu gösterdik. Hayatımız The Walking Dead gibi. Bir türlü sorunsuz üretime geçemiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı