Dolar ne zaman düşer?

Onun dolarla değilde devlete verdiğimiz yüklü miktarda vergiden dolayı olacağını düşünüyorum.

Dolar arttı mı her şeyin fiyatı artıyor vergi de artıyor araba vergisi artmasa bile, insanların geçim sıkıntısı gittikçe artıyor arabaya mı para yetiştirsin kendine mi?

Sinerji Neon Serisi (Donanım Arşivi) Ryzen 5 2400G/8 GB/1 TB/APU Vega
Şundan alasım var ama Mayıs'a kadar 2600 görür mü merak ediyorum. Durumumuz içler acısı.
O sistemi almanı önermem apu yerine GTX 1050' li bir bilgisayar al.
Dolar arttı mı her şeyin fiyatı artıyor vergi de artıyor araba vergisi artmasa bile, insanların geçim sıkıntısı gittikçe artıyor arabaya mı para yetiştirsin kendine mi?
Haklısın ama verdiğimiz vergilerde dolardan hızlı yükseliyor yani.

1050'yi upgrade etmek için satmam gerekecek. Onun yerine ileride 1060 6GB alıp takmayı planlıyorum. O yüzden bunu seçtim.

Haklısın ama verdiğimiz vergilerde dolardan hızlı yükseliyor yani.

Orası öyle ama bunun birazda suçlusu insanlar, insanlar çok körü körüne okumadan etmeden inanıyor bir şeylere. Biri bu böyledir diyince neden böyledir demiyor, araştırmıyor. Öyleyse öyledir diyip geçiyor. Rakamları örnek vererek anlatacam 10 lira zam yapılıyor maaşlara, tüm televizyonlarda maaşlara zam reklam yapılıyor herkes mutlu. Aradan zaman geçiyor vergilere 20 lira zam yapılıyor. Böyle bir ülkede yaşıyoruz maalesef.

Şuanda tüm dünya karışık. Doların bu noktaya gelmesi anormal bir durum değil. Önümüzde seçimler var ve seçimlere kadar dolar yükselmeye devam eder, seçim sonrası dolarda düşüş görülür fakat çok fazla düşmesi beklenemez. 3.90 civarında seyreder.

Seçimlerin bitmesini bekleyin derim, dolar düşmez şişkinliği biraz iner o kadar seçimlere kadar da artacağına inanıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı