Dolar yükselir mi?

Düşecek inşallah Allah büyüktür bu günlerde geçer eski günler nasıl geçtiyse. Dolar geçen seneler 10 lira oldu sonra 5 liraya düşmüştü.

Dolar geçen senelerde hiç 10 lira olmadı 10 liradan da hiç 5 TL'ye düşmedi hayal dünyanızdan çıkın yokuş aşağı giden bir Türkiye var gözünüzü boyuyorlar sadece.

Ben bilmiyorum. Yanlış bir şey demek istemem. Fakat siz bayağı bilgili gözüküyorsunuz bu konularda, üstadım.
Tahmin etmek icin bilgili olmaya gerek yok, surekli yanlis kararlar aliniyor ve bunun sonucunda Turk Lirasi deger kaybediyor. Her seyi de yurtdisindan aldigimiz icin hayat pahalilasiyor. Yanlis kararlar alinmaya da devam edildigi icin Turk Lirasi daha cok deger kaybediyor.

Tahmin etmek için bilgili olmaya gerek yok, surekli yanlış kararlar aliniyor ve bunun sonucunda Türk Lirasi deger kaybediyor. Her seyi de yurt dışından aldigimiz için hayat pahalilasiyor. Yanlış kararlar alinmaya da devam edildigi için Türk Lirasi daha cok deger kaybediyor.

Tamam. :)

Artmasın artık düşsün yine 2 veya 5 TL'ye kadar eskisi gibi bu ne GT 220 bile 800TL. Hatta Turbox ekran kartı bilene 2500TL ve ekran kartının modeli GT 730 çıldıracağım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı