Dolar Yükselir mi?

Frankensteinn

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Hala doların düşebileceğine inananlar var mı ya. Çok sevdiğim Yüzüklerin efendisinden bir söz vardı paylaşayım sizinle Umut bu topraklardan gideli çok oldu. ~EOMER

Son düzenleyen: Moderatör:

xxxtentac!on

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yıl sonu 10.2 diyen ekonomistler var. Zarar edeceğini düşünme eğer düşünüyorsan sadece MB'nin yıl sonu dolar kuru tahmini 6.30.

KS
N

Nomorusing

Hectopat
En iyi cevaplar
11
Arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkürler, elimden geldiğince hepsini okudum. 1500 dolar ve 50 gram altın alarak yatırım yapmaya karar verip mobil bankacılık üzerinden dövizimi ve altınımı aldım. Konu kilitlenebilir, fakat tartışma alevli, başkalarına fikir olabilmesi açısından açık kalmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Ben de doların yükseleceğini düşünüyorum açıkçası.

ust_sel

Decapat
En iyi cevaplar
5
Yer
Ankara
Ben de az önce son anda SSD aldım. Çoğu internet sitesi anında tepki vermiş artışa. Sadece SSD'de öğlen baktığım fiyatlarla şimdi baktıklarım arasında 25-30 TL (belki daha fazla bile vardır) oynamış. PC toplayanlar falan için parça sayısı arttıkça bu fark da artacaktır tabi.

Farmsteader

Decipat
En iyi cevaplar
1
Malum kişi, dün gece yarısı bir vergi kararnamesi çıkarmış. Döviz cinsinden vadelide parası bulunanlar için %5 vergi koymuş😂. Böyle bir ülke daha yok.

Y

Yunusemre3456

Ziyaretçi
@ust_sel o daha fiyatlara yansimamistir satıcı taktiği, düşünce elimizdekileri eski kurla aldık diyorlar ama neyse.

ust_sel

Decapat
En iyi cevaplar
5
Yer
Ankara
@ust_sel o daha fiyatlara yansimamistir satıcı taktiği, düşünce elimizdekileri eski kurla aldık diyorlar ama neyse.
Valla bilemiyorum. Hepsiburada'da armıştı n11'de bir satıcıdan aldım. Ama sonuçta direkt yansımamış olsa bile kur artışı zam için her zaman bahane olarak kullanılabilir.

Kurda azalış olsa tabii bu kadar hızlı tepki vermezler 😄

Son düzenleme:

WhiteFountain

Kilopat
En iyi cevaplar
15
Yer
Lost in My Thoughts
Dolar 1 TL olacak. Herkes Türkiye'yi kıskanacak.(!)

Yukarı