Dolar'ın biraz gerileme nedeni buymuş!

Makaleler
12
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun orjinali söyle :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu ekonomi bakanı yapacaksın. Enflasyon diye bir şey kalırsa enflasyondan davaciyim.

Etik gelmeyebilir ama ben böyle insanların yakalanmasına üzülüyorum. 7 milyon dolar basacak beyin var ancak tek katlı, gözlerden ırak bir ev kiralamayı akıl edecek beyin yok :)

@BilgisayarKurdu Aynen onu nasıl akil edememiş insan hayret ediyor. Cihazlara da yakalanmiyor diyor.

@Neşeli Enginar Ben sözde senin attığın videoyu atacaktım yanlış link attim. Adamın konuşmaları benim videoda yok, senin videoda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etik gelmeyebilir ama ben böyle insanların yakalanmasına üzülüyorum. 7 milyon dolar basacak beyin var ancak tek katlı, gözlerden ırak bir ev kiralamayı akıl edecek beyin yok :)
Bu da kusursuz suç yoktur mu oluyor :)

Aksine gözden ırak yerde daha kolay hedef olur. Bu adam hiç mi dışarı çıkıp parayı yemeyecekti? O zaman mutlaka birilerinin radarına tutulacaktı. Bu mafya olsa hatta canından bile olabilirdi. Ne de olsa gözden ırak kimsenin ruhunun duymayacağı bir yerde yaşıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı