Dolar'ın Sürekli Yükselmesi

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Merak ettim forumda "Dolar Düşer Mi" konusu ilk ne zaman açıldı biraz araştırdım pusat57 isimli ziyaretçi 4 Aralık 2013'te konu açmış.
Doların düşmesini ön gören ilk mesaj @BilgisayarKurdu arkadaşımızdan 15 Eylül 2013 tarihinde gelmiş.

İlk konu açıldığında dalar fiyatı 2.04₺, şimdi ise dolar 3.61 lira.

Ve @Recep Baltaş abiden tarihi mesaj. :D
Dolar Yükseliyor

Olay siyasete gitmesin arkadaşlar. Benim görüşüm de doların artacağı yönünde. Neden olarak ise Ortadoğu'daki karışıklık diye düşünüyorum.

Adam akıllı hakkını savunmayan bir sürü varlık varsa onlar da evde koyun gibi oturup Gezi eylemine destek vermeyenlerdir :)

Bu dış politika ile de dolar nah düşer!

Yapmayacaktım siyaset, ama şu yorumunla bana öyle güzel pas verdin ki, golü atmadan edemedim. Sen hala Gezi'de mi kaldın yav ? Bıraktığımız yerdesin halen daha. Bir arpa boyu yol katedememişsin.

Neyse, IŞİD bir gün kapını çalınca yalvarırsın abi yapmayın din kardeşiyiz diye :)

Dolar artık inanın umurumda değil. Daha düşük özellikli bilgisayar alalım, daha alt bir yaşam standardımız olsun ama bir gün eve, okula, maça gidip gelirken, eğlenirken, ibadet ederken ölmeyelim. Biz öldükten sonra hiç bir işimiz doğru gitmez, velev ki doğru gitti ama öldükten sonra pek bir anlamı olmaz.

Yükselen Dolar değil, düşen Türk Lirası maalesef. Uzun zaman düzelmez, ülke de bitmek bilmeyen sorunlar var...

Dolar artık inanın umurumda değil. Daha düşük özellikli bilgisayar alalım, daha alt bir yaşam standardımız olsun ama bir gün eve, okula, maça gidip gelirken, eğlenirken, ibadet ederken ölmeyelim. Biz öldükten sonra hiç bir işimiz doğru gitmez, velev ki doğru gitti ama öldükten sonra pek bir anlamı olmaz.

Bu kaderci anlayışla devam ettiğimiz müddetçe yarın evindende olsan bu sefer olsun hiç olmazsa spor salonları var başımızı sokacak diyecek hale gelmemiz kaçınılmazdır. Aslında daha kötüsünüde yazardımda bu daha hafif kalıyor anla yani durumu.

Bugün bildiğiniz üzere meclis gündeminden dolayı piyasalar baya bir hareketlendi bu mesajı yazarken baktım dolar şuan 3.73 lira.

Yeni konular

Geri
Yukarı