Donanım Arşivi hakkında düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu çocuk ilk zamanlarda Çin sitelerinden alışveriş yapma videoları yapıyordu. Suanda 700.000'e yakın abonesi var.. Bir çok teknoloji sitesinden fazla..

@Silinen üye şuan düzenlenmiş halini görüyorsun. Şu son attığın yorumda da yazım yanlışı var. Noktalama işaretlerinden sonra yeni cümleye başlanırken boşluk bırakılır, öncesinde ise boşluk bırakılmaz. Yorumun şu şekilde olmalı:
Moderatör neden uyarı attın? Doğru yazmışım işte?

Ayrıca ceza sebebi değil ama en sondaki soru işareti de soru sormadığın için doğru değil. Soru işareti yerine nokta koysan daha iyi olurdu.

İncelemerlerinde ürünün eksi yanlarını da çekinmeden söyleyen biri, önemli olan da bu zaten. Ayrıca donanımdan çok iyi anlayan biridir, bazıları anlamıyor falan demiş.

Sistemleri ve önerileri kısa vadeye göre ayarlı diye düşünüyorum, uzun vadede önerebileceğim önerileri yok ve yaptıkları incelemeleri de yetersiz ve bilgisizce olduğunu düşünüyorum, kaliteli içerik verdiklerini de düşünmüyorum, sponsorluk adına içerik (bazı videolarını dışında, genelleme yapmadan eleştiremeyiz).

Çok saçma bir konu olmuş, Technopat Sosyal'de Abdullah Hacıgül'ü konuşmak. Herkes kendi işine bakmalı.
Çok saçma bir yorum olmuş. Technopat'ta bu neden konuşulmasın? Bu işin içinde olan, öneriler ve incelemeler yapan bir kanal hakkında isteğimi sorarım. Hedef gösterme, hakaret falan mı var? Başlıkta, konu içeriğinde senin yorumundaki gibi ad soyad falan da vermediysek hiçbir sorun yoktur.

Bakıyorum birkaç kişi daha herkes işine baksın demiş. Herkes işinde, siz işgüzarlık peşindesiniz.

@Silinen üye

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En az Technopat kadar severim, faydalı ve samimi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet iyi bir kanal fakat son yaptığı sistemler de kalitesiz parçalar kullandığını gördüm. Atermiter RAM'ler falan kullanıyor du sanırım. (Atermiter'in kaliteli veya kalitesiz olduğunu pek bilmiyorum fakat diğer markalara nazaran kalitesiz, bana göre)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı