Dosyalar truva atı tarafından gizlenmiş

Svappy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir ödevim için flash belleğe ihtiyacım vardı ve bir flash buldum fakat içinde böyle bir dosya vardı. Yarın akıllı tahtada kullanmak üzere bu flaşı alacağım ve tahtaya takacağım. VirusTotal'den arama yaptığımda içinde bir şey bulmadı. Ve 360 Total securtyle de bir virus bulmadı. Tahtaya taksam virüs bulaşır mı?

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-17_170552.png
    resim_2021-10-17_170552.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 125
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapıyorsun hemen yarına da takma tahtaya virüs bulaşabilir gibime geliyor.

VirusTotal'e atınca zaten Kaspersky ve Malwarebytes da tarıyor zaten.

Arkadaşlar bir ödevim için flash belleğe ihtiyacım vardı ve bir flash buldum fakat içinde böyle bir dosya vardı. Yarın akıllı tahtada kullanmak üzere bu flaşı alacağım ve tahtaya takacağım. VirusTotal'den arama yaptığımda içinde bir şey bulmadı. Ve 360 Total securtyle de bir virus bulmadı. Tahtaya taksam virüs bulaşır mı?

Hayır VirusTotal'de bulunmadıysa bir şey olmaz.

Kaspersky indir lütfen.

Dosyanın içine girdin mi bu arada? (VirusTotal linklerini paylaşır mısın?)

Geri
Yukarı