Dream vs Technoblade

Ama insanların hakkını yiyerek eğlendiriyor.
İzleyicinin hakkını yemiyor?
Bir aralar ne mcsg kasardım...
O kapanınca minecraft maceram sona erdi.

Sende haklısın.
Diziler filmler zaten bunlar gerçek hikaye kurgu değil diyorlar.
Yazık.
Yazık mı? Dostum ciddi misin? Çukur, Akıncı vs. gerçek ise ben de Tek Boynuzlu At'ım o zaman. İronik.

İzleyicinin hakkını yemiyor?

Yazık mı? Dostum ciddi misin? Çukur, Akıncı vs. gerçek ise ben de Tek Boynuzlu At'ım o zaman. İronik.
Arkadaşım şaka filan mı yapıyorsun?
Hile kullanan bir insan oyuncuların hakkını yiyor ve bu bir suç teşkil eder.
Bu kadar benmerkezci, bencil bir insan görmemiştim daha önce.
Ayrıca filmler ve diziler zaten kurgu olduğunu kendisi söylüyor.
Fakat dream ben gerçeğim diyor. Basit net.
Hile kullandığını desteklemiyorum. Beni eğlendirmesi yeter diyorum.
İnanılmazsınız, bencilsiniz. Size laf anlatılmaz iyi akşamlar dilerim.

Düşüncene saygı duyuyorum, ama daha fazla para kazanmak için bunu yapması bence uygun değil.
Orası öyle, fakat para için sen bile yapmaz mısın? Kimseye zarar vermeyeceksin, arkanda milyonlarca seni destekleyen insan var ve büyük paralar var işin ucunda. Denemeye değer dedi ve denedi Dream, fakat tutmadı işte :D

Emin ol bu kadar linçleneceğini bilse yapmazdı.

Orası öyle, fakat para için sen bile yapmaz mısın? Kimseye zarar vermeyeceksin, arkanda milyonlarca seni destekleyen insan var ve büyük paralar var işin ucunda. Denemeye değer dedi ve denedi Dream, fakat tutmadı işte :D

Emin ol bu kadar linçleneceğini bilse yapmazdı.
Ben asla yapmazdım, çünkü hilelerden çok çektim. İnsanların hakkını yiyerek para kazanma bence uygun değil, o parayı Allah diğer tarafta sormayacak mı?

Hem milyonlarca insanı kandırıyor, ben dünya rekoru kırdım diye.

Ben asla yapmazdım, çünkü hilelerden çok çektim. İnsanların hakkını yiyerek para kazanma bence uygun değil, o parayı Allah diğer tarafta sormayacak mı?

Hem milyonlarca insanı kandırıyor, ben dünya rekoru kırdım diye.
Dream müslüman değil ki :D
Dediğim gibi büyük risk aldı ve başarısız oldu. Çok etkilemedi zaten devam ediyor aynı içeriklerle. Hatta belki birden patlamak için siteyle anlaştı bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı