Driver Booster Sürücüleri Nasıl Silinir?

EminStroq

Femtopat
Daha fazla  
Discord sesteydim, arkadaşım geldi, bu lanet olası programı bana indir dedi ve PC yavaşladı. Nasıl yüklediği sürücüleri silerim bu lanet programın? Bize Windows Update yeter.

Tek tek silmek bir seçenek fakat bunun mümkün olduğu düşünmüyorum, bu yüzden tavsiyem temiz kurulum yapmanız.

Temiz kurulum için rehber:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Discord sesteydim, arkadaşım geldi, bu lanet olası programı bana indir dedi ve PC yavaşladı. Nasıl yüklediği sürücüleri silerim bu lanet programın? Bize Windows Update yeter.

Driver Booster yüklediği sürücüler yanlış fakat Windows Update'in yüklediği sürücülerde eski en iyisi temiz kurulum yap ve sürücüleri resmi sitelerden tek tek indir.

Ben çok küçükken bir program ile tüm sürücüleri silmiştim. Ne yaptığımı zannediyordum bilmiyorum. Bilgisayar uzunca bir süre açılmadı. Sonra garip bir şekilde açılmıştı. Tek tek sürücüleri indirmişti. Programın ismini hatırlasaydım bile ben de temiz kurulum öneririm.

Format atamam diyorsan ekran kartı ve ses sürücünü güvenle modda bununla temizleyebilirsiniz.

Diğerlerini silmek için de aygıt yönetisinden sağ tık kaldır derken sürücüleri sil şeklindeki kutucuğu işaretleyebilirsin.

Lakin pek sağlıklı bir yöntem değil çünkü sürücüleri bazen tam olarak silemeyebiliyor ya da bazı sürücülerin silinmesine izin vermiyor.

En mantıklı yöntem format olacaktır.

Konuşma tarzın ilginçmiş. :D

Geri
Yukarı