Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

AMD şu yazılım olayını çözemediği sürece NVIDIA her zaman 1 numaralı tercihtir. Bir kullanıcı stabil bir şeyler ister. Her şeyde geçerlidir bu. İnternetin stabil olmasını istersin, bir oyun oynuyorsan stabil olmasını istersin. Haliyle ekran kartı içinde yazılımı stabil olsun istersin ama gidip 9500₺ verip üstüne bir de bunun yazılımı ile uğraşıyorsun. Yerinizde olsam üstüne koyarım 1000₺ daha gidip kaliteli 3060 Ti alırım. Hem daha iyi hem de NVIDIA yazılımı stabil.

Hocam DDU ile temiz kurulum yapın ve Recomended sürücü yüklemeyi deneyin.

Eğer test etme imkanınız olursa yük altında iken Hwinfo üzerinden belirttiğim değerleri buraya atabilir misiniz?
DDU ile 3 kez kurulum yaptım. Hem onaylı hem de onaysız sürücülerle denedim. FM test yaptım şimdi 60 derece geçmiyor. Adrenalin üzerinden yaptığım testte bağlantı yeri sıcaklığı 72 73 falan oluyor ama 65 dereceyi geçmiyor orada da kart.

Hayır göndermedim. Eğer vatandan gelende bir sıkıntı çıkmazsa inşallah cashback + Game raise kampanyasını başlatacağım.
Game Raise kampanyası için belirtilen satıcılarda Vatan yok sanırım.

DDU ile 3 kez kurulum yaptım. Hem onaylı hem de onaysız sürücülerle denedim. FM test yaptım şimdi 60 derece geçmiyor. Adrenalin üzerinden yaptığım testte bağlantı yeri sıcaklığı 72 73 falan oluyor ama 65 dereceyi geçmiyor orada da kart.
Sıcaklık değerleri çok iyi. Asus'un Rx 6000 serisi 4 5 farklı kartını kullandım undervolt vs stabil çalıştırmak da oldukça zordu XFX ve Sapphire gibi markalara nazaran. Sanırım pek özenerek üretilmiyor Strix serisinin altı.

Game Raise kampanyası için belirtilen satıcılarda Vatan yok sanırım.

Sıcaklık değerleri çok iyi. ASUS'un RX 6000 serisi 4 5 farklı kartını kullandım undervolt vs stabil çalıştırmak da oldukça zordu XFX ve Sapphire gibi markalara nazaran. Sanırım pek özenerek üretilmiyor STRIX serisinin altı.

Site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama X sitesi deyim orada mevcut fakat AMD'nin kendi sitesinde yazmıyor maalesef.

Dosya Ekleri

• IMG_20220802_001526.jpg
    IMG_20220802_001526.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 50
AMD şu yazılım olayını çözemediği sürece NVIDIA her zaman 1 numaralı tercihtir. Bir kullanıcı stabil bir şeyler ister. Her şeyde geçerlidir bu. İnternetin stabil olmasını istersin, bir oyun oynuyorsan stabil olmasını istersin. Haliyle ekran kartı içinde yazılımı stabil olsun istersin ama gidip 9500₺ verip üstüne bir de bunun yazılımı ile uğraşıyorsun. Yerinizde olsam üstüne koyarım 1000₺ daha gidip kaliteli 3060 Ti alırım. Hem daha iyi hem de NVIDIA yazılımı stabil.
Selam öyle sizin dediğiniz gibi amd kart aldım yazılımda sorun yaşarsınız yok efendim nvdia da hiç bi sorunla karşılaşmasınız demek çok yanlış bence.Biraz tercih meselesi bütçe ve neye kullanılacağına bağlı... Şuan 6900 xt kullanmaktayım. 3070 kutusunda arkada duruyor şimdi ferariden inip bmw ye binersem tuhaf olur.Yazılıma gelince rx 580 5700 xt 6800 xt ve şuan 6900 xt kullanıyorum yazılımla ilgili bi sorun yaşamadım yaşadıysam da küçük bi sorunla karşılaşmışımdır.Ha bi okadar da nvdia kartı kullandım.Her iki firmanın da kendine göre artıları ve eksileri vardır.

İtopya aldığım vade farklı 12 taksit 11.00 tl 6700 xt bu gün iade ettim vatandan 9.499 tl ye vade farksız 12 taksit aldım 550w powersup la gayet iyi çalıştı ve oyunda hayet iyi oynuyorum 🤪

3060 Ti'ın Nvidia optimizeli oyunlarda geçmesi onu iyi falan yapmaz. 6700 XT çoğu yerde 3070 ile kapışır. RT hariç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı