DualSense'ten Xbox 9. nesile geçilir mi?

spineshy

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. DualSense kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır, ve 1 kere tuş şimdi de drift sorunu yaşıyorum. Bu yüzden Gamepad'i garantiye yollamıştım sorunsuz bir şekilde yenisini yolladılar, şimdi de yolladım muhtemelen yine yenisini yollayacaklar fakat bu sorunlardan bunaldım. Bu yüzden gamepad gelince hiç açmayıp satıp onun yerine Xbox kontrolcüsü mü alsam, sizce ne yapmalıyım?

PC ise XBox kolu destekleyen oyunlarla birlikte titreşimi falan çok iyi ve ergonomisi çok tatlı.

Hocam Xbox gamepad aldım, ölü nokta oranı fazla çıktı değişime yolladım. İlkinden daha kötü gamepad geldi, tekrar yolladım. Şansa bağlı yani, Xbox kusursuz sanmayın.
Aldığım iki kolda kusursuzdu, sıfır kayıp göstermesi imkansız zaten ama yine de bana gelen iki kol mükemmel seviyedeydi.

Hoşuna giderse evet, ben oyun oynarken sinirden DualSense'i balkondan aşağı atmıştım şimdi alacaksam Xbox kolu alacağım farklılık olsun diye

(Sinirden balkondan aşağı attığım dualsense😂)
IMG20240113123020.jpg

PC ise XBox kolu destekleyen oyunlarla birlikte titreşimi falan çok iyi ve ergonomisi çok tatlı.

Aldığım iki kolda kusursuzdu, sıfır kayıp göstermesi imkansız zaten ama yine de bana gelen iki kol mükemmel seviyedeydi.
Dediğim gibi şansa bağlı, son gelen Gamepad bu;

1708697571287.png

Geri
Yukarı