DualShock 3 bilgisayarda ses aygıtı olarak algılanıyor

Programı kaldırıp attığım linkteki dosyayı kurup programı tekrar indirip kurun. Ayrıca işlemin bittiğine emin olun aşağıda işlem geçmişinde gözüküyor.

Xbox360_64Eng.exe

Programı kaldırıp attığım linkteki dosyayı kurup programı tekrar indirip kurun. Ayrıca işlemin bittiğine emin olun aşağıda işlem geçmişinde gözüküyor.

Xbox360_64Eng.exe
Ayrıca eklemeyi unuttum yazayım. SCP programını güncellemeyin. Destek bitti artık onda, son sürümler bozuk. Bu eski ve stabil bir sürüm diye attım. Bende de aynı sürüm var.

Son düzenleme:

Xbox360_64Eng.exe

Ayrıca eklemeyi unuttum yazayım. Scp programını güncellemeyin. Destek bitti artık onda, son sürümler bozuk. Bu eski ve stabil bir sürüm diye attım. Bende de aynı sürüm var.
Tamamdır deniyorum.

Son düzenleme:
Scp monitör ekranında böyle gözüküyor fakat FIFA 22 de hiçbir şekilde çalışmıyor. Ne yapabilirim? Ayrıyeten eskiden ortadaki saydam tuşa basınca Xbox ekranı açılıyordu bilgisayarda şimdi oda açılmıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 6
Driver ınstall programından cihazınızı seçip ilk önce uninstall sonra bir daha ınstall yapmayı deneyin.

Hocam yine olmadı maalesef FIFA da olmuyor anlamadım gitti vallahi ya. Steam de acaba ayar mı yapmam gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı