"Dünyanın en iyi oyunu Witcher'dır"

:D Peki abi, söylenecek söz yok.
Duymuşlar bir leleley oyunu bilmeden güzel oyun diyorlar.
Silver for Monsters'dan ziyade Steel for Humans daha iyi bence, zaten ülkemizdeki çoğu kişi Enis Kirazoğlu sayesinde Silver for Monsters'ı ve Witcher 3'ü yüceltti.
Şu zamana kadar oynadığım en uzun hikaye bazlı oyun kendisi.
Benimki de öyle, oyunu ilk oynayışımda 130 saatte bitirdim ancak halen daha Skellige'de bir sürü keşfedilmemiş bölge vardı.
Evet kötü bir oyun. Gerçi bu tartışma boşuna avatarın bile Geralt. 😄
Bak şu an sen öyle dedin diye oyun evrensel olarak kötü bir oyun sayılmaya başladı, şu yorumlarınızın içine "bence" kelimesini koymayı öğrenin veya kişisel görüş olduğunu ima edin artık.
Half-Life bundan daha iyi (aksini iddia eden oyun oynamamıştır)
İkisi birbiriyle karşılaştırılamayacak oyunlar, birisi FPS oyunu iken diğeri RPG oyunu. Birisi 1998 yılında çıkışını yaparken diğeri 2015'de çıkış yaptı.
Bak bu oyun benim hayatımda oynadığım en iyi oyun ama dünyanın en iyi oyunu da demem.
Adam der susar ve sizin gibilerin onlarla tartışmalarını seyrederim.
@Lyrinx
Estağfurullah :)
En iyi oyun Witcher 3 değildir o kadar.
Katılıyorum.

Valorant oynayabilirsin ama Witcher'a laf edemezsin (!)
Bu arada Witcher Valorant'tan çok daha iyi Valorant oynuyorum ama zevklerin ve fikirlerin başka.
Bakın Recep Baltaş bu konuyu görürse enis abiyi arar ben karışmam (!)

Valorant daha güzel skil falan atıyorsun arkadaşlarınla eğleniyorsun.

:D peki abi, söylenecek söz yok.

Silver for Monsters'dan ziyade Steel for humans daha iyi bence, zaten ülkemizdeki çoğu kişi enis kirazoğlu sayesinde Silver for Monsters'ı ve Witcher 3'ü yüceltti.

Benimki de öyle, oyunu ilk oynayışımda 130 saatte bitirdim ancak halen daha Skellige'de bir sürü keşfedilmemiş bölge vardı.

Bak şu an sen öyle dedin diye oyun evrensel olarak kötü bir oyun sayılmaya başladı, şu yorumlarınızın içine "bence" kelimesini koymayı öğrenin veya kişisel görüş olduğunu ima edin artık.

İkisi birbiriyle karşılaştırılamayacak oyunlar, birisi FPS oyunu iken diğeri RPG oyunu. Birisi 1998 yılında çıkışını yaparken diğeri 2015'de çıkış yaptı.

Bak bu oyun benim hayatımda oynadığım en iyi oyun ama dünyanın en iyi oyunu da demem.

Estağfurullah :)

Katılıyorum.

"Bana göre" dünyanın en iyi oyunu Witcher 3 sonra Dark Souls oyunları sonra RDR2 geliyor.

Sanane istediğim ifadeyi kullanır veya kullanmam. Merak etme ben dedim diye kimse Witcher 3 çok kötü demez. Herkesin kendi fikiri ve düşüncesi var.

Sana ne istediğim ifadeyi kullanır veya kullanmam. Merak etme ben dedim diye kimse Witcher 3 çok kötü demez. Herkesin kendi fikiri ve düşüncesi var.
Yorumuna bakılınca gayet de "kişisel" görüşün olduğu belli oluyor, daha doğrusu herkesin mi demeliydim. Ha pardon zaten benim de profil fotoğrafımda Geralt vardı, o yüzden bu tartışma boşuna :)

Sanane istediğim ifadeyi kullanır veya kullanmam. Merak etme ben dedim diye kimse Witcher 3 çok kötü demez. Herkesin kendi fikiri ve düşüncesi var.

Geralt didn't like it.

1615142741214.png

Yeni konular

Geri
Yukarı