Dünyanin en iyi video oyunu hangisidir?

Oyunlar ve oyuncular her dönem farklı zevkler içerir bu bakımdan kitaplara benzer o döneme göre incelemek gerekir. Bu aralar souls-like zirvede bana göre ve Elden Ring çok hoşuma gitti. God of War çok önceden PS2 de oynamıştım eskiden çocukluktan olsa gerek daha zevkli geliyordu fakat hala efsaneliğini koruyan bir seri. Dünya savaşı, hikayeli savaş oyunu tarzında önceden medal of Honor (hiç unutmam o en başta takıldığım bölümü), CoD vs. güzelken şu anki dönemde Battlefield önplanda. Red Dead Redemption 2 daha oynamadım fakat Rockstar çok başarılı bir oyun firması pişman edeceğini sanmam özellikle GTA 5 2013'te çıkmasına rağmen günümüz oyunlarına hala fark atar derecede güzel grafik ve oynanışa sahip. Half-Life, portal vs. eski serilerden bahsetmeyeceğim hala oynanır mı? Oynanır hatta zevkte verir fakat klavye başında felç geçirebilirsiniz (daha geçen gün portal 1 bitirmiştim oynamayanlara öneririm hala gideri var)
Şu anlık zirvede Elden Ring olduğunu düşünüyorum, Dark Souls 2 bitirmeye çalışan bir garibanım 😁

Bıkmadınız mı şu konuları açmaktan? Eğer amacınız mesaj kasıp ilgi çekmezse gidin azıcık bir şeyler öğrenip felsefe, din ya da siyaset alanında konu açın veya gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edin. Hiç yoktan kendinizi de bir şeyler katarsınız.
Hee tamamdır.

Kimse RDR 2 diye boş yapmasın, en abartılmış oyundur kendisi. En iyisi Elden Ring'dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı