Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncellikle biz türklerin en kötü özelliği bilmediğimiz konularda yorum yapmak. İslam hukuku hakkında ne biliyorsunuz da herşeri oraya bağlıyorsunuz. O tekme atan it oğlu it kendi içinde ne yaşamiş sa yaşamış böyle birşey yapmış. Bu adam idam dahi edilir karışmam ama sakın ama sakın olayı islama bağlayıp diğer müslümanları da bu kefeye sokmayın sakın. Bu kesinlikle kabul edilemez. Ayrıca Tayip ten nefrete derim ama konuyu ona bağlamak da kasıtlı. Bu da çok yanlış. Lütfen olayları değenlendirirken şahsi kininizi konuya dahil etmeyin. Biliyorum muhakkak burda da islamı sevmeyenler vardır ama bu konuyu islam yobaz bi dindir e bağlamayın sakın.

Bunu dalga geçerek söylemediniz değil mi?

Recep Bey bu adam mahkemeye çıktıda ne oldu? Anında serbest bıraktılar. Bu tür konulara girmek istemiyorum ama Tayyip'in adamlarına ne yapabilirsin? Adam Türban takmak zorunlu demeye çalışıyor. Karşı çıkanı içeri atıyorlar tam tersi?

Beyler ben yukarıdaki yazımı dalga geçmek amaçlı yazmadım. Üzücü bir olay ama ne kadar üzelsen de ne kadar sesini çıkarmaya çalış bile boş. Adamı direk serbest bıraktılar. Nedeni mi ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapmak istediği şey olan ''Tüm Kadınlar Türban Takmalı'' kanununa uyduğu için. Zaten arkadaş yazıda da belirtmiş Şeytan Erdoğan tutkunu diye.
Yazık gerçekten yazık henüz aynı yaştayız fakat sizi kandırmışlar yok Tayyip böyle yok o böyle diye diye kimse takmak zorunda değil. Şuan ki hükümet yerine başka bir hükümet olduğu zamanlarda sırf bir Milletvekilli Başörtülü bir şekilde geldiği için kovuldu oradan.

Öncellikle biz türklerin en kötü özelliği bilmediğimiz konularda yorum yapmak. İslam hukuku hakkında ne biliyorsunuz da herşeri oraya bağlıyorsunuz. O tekme atan it oğlu it kendi içinde ne yaşamiş sa yaşamış böyle birşey yapmış. Bu adam idam dahi edilir karışmam ama sakın ama sakın olayı islama bağlayıp diğer müslümanları da bu kefeye sokmayın sakın. Bu kesinlikle kabul edilemez. Ayrıca Tayip ten nefrete derim ama konuyu ona bağlamak da kasıtlı. Bu da çok yanlış. Lütfen olayları değenlendirirken şahsi kininizi konuya dahil etmeyin. Biliyorum muhakkak burda da islamı sevmeyenler vardır ama bu konuyu islam yobaz bi dindir e bağlamayın sakın.
Foruma hoş geldiniz, meseleyi İslam dinine bağlamıyoruz, böyle bir hayvanlığı başka ideolojiye bağlı bir 'salak'ta yapabilirdi demek istediğimiz budur.

Ve islam hukukuna uygun falan gibi bir ifade kullanmış bu yobaz. Söyleyecek tek bir söz yok.
Benim bu mesajima gire bana hakaret ediyorsaniz cok yazik. Benim o mesajda anlatmak istedigim burasi Turkiye ve Anayasa var. Ve bu anayasa islam hukuku ile olusturulmamis. Islama bir dusmanligim yok. Adamin oyle demesi aptalca ve islam hukuku falan diyerek boş konustugunu anlattim.

Dinine bağlı olan kimse zaten dediklerinizi yapmaz. İslam da bahsettiğiniz şeyler zaten yasak. Birçok ayetler mevcut. Örnek olarak tecavüz ile ilgili bir çok ayetten sadece birisi "Zinaya yaklaşmayın gerçekten o 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur." peki Kuran okuyan biri hala yaklaşır mı ? Hayır.

Burada artık masal okumaya başladınız. Bunu yapan adam dindar birisiydi ve bu tür vakaları nedense hep dindar insanlar yapıyor. Ayrıca kutsal kitaplarda apaçık karınızı dövebilirsiniz gibi ifadelere yer verilmekte. Kimseyi kandırmayalım şimdi.

Şuan ki hükümet yerine başka bir hükümet olduğu zamanlarda sırf bir Milletvekilli Başörtülü bir şekilde geldiği için kovuldu oradan.

İlk atadığınız başörtülü rektör de FETÖ'cü çıktı. Masal okumayı bırakalım istersen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı