Polise tekme atan kadın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın yazdıklarını görmüyor musun ey cahil arkadaş? Ayrıca her Konyalı insan sağ çomar değildir. Bırakın şu ön yargıyı.

Ön yargı değil, sana sağ çomar vs. demedim zaten. Kendini belli ediyorsun yazdıklarınla.

Umarım orada gerçekleri kaydeden bir kamera vardır.

Gerçekler acıtır biraz. Ben gerçekleri yazıyorum, hayal kurmuyorum.
Barbarlığın ve cahil insanların sonu elbet gelecek bu ülkede!
Hollanda'da bir eylemde göstericiler polise yangın söndürme köpüğü sıktığı halde adamlar tepki vermiyor. Bu kızın elinde zarar verecek hiçbir cisim de yok?
Barbarlık mı diyorsun sen buna :D Bana bir kaç saat ver sana onlarca Avrupa'dan ve Amerika'dan silahsız kişileri vuran polis videoları bulayım. Biraz daha "BARBAR" şeyler istiyorsan söylemen yeterli.

Gerçekler acıtır biraz. Ben gerçekleri yazıyorum, hayal kurmuyorum.
Barbarlığın ve cahil insanların sonu elbet gelecek bu ülkede!
Hollanda'da bir eylemde göstericiler polise yangın söndürme köpüğü sıktığı halde adamlar tepki vermiyor. Bu kızın elinde zarar verecek hiçbir cisim de yok?
1597948111839.png

No comment.
This İS Netherlands.

Fikirler uyuşmayınca hemen kavga, dayak, küfür. Konya'da yaşıyormuşsun, şaşırmadım.
Karşı atak yaparsan insanlar DOĞRUYU savunur kusura bakma sizin gibi cahiller bunu öğrenemediler. Aile eğitimi ile ilgili herhalde.😂

Umarım sizin gibi devlet seviciler de yok olur da insanlığın hür ve huzurlu bir yaşama hakkı olur! Sizin gibi halk düşmanları yüzünden ülke bu halde zaten.
Ben halkım, halktan yanayım!
Devletin uşaklığına soyunmam hiçbir yerde!
Polis karşısındaki insan ne yaparsa yapsın insan gibi davranmak zorunda! Burada gelip de barbarlığı savunarak kendini medenî mi sanıyorsun sağ gerici faşo!
Ben sevici falan değilim. Objektif bir şekilde videoyu izledim ve kızın haksız olduğunu anladım. Videoyu beyninle izle. Senin gibi putçu değilim ben

Polis müdahale edemeyecekse bu mesleğin ne anlamı var? Bir kadın beni kaldırım üstü tırmalayıp tokatlayacak ve ben hiçbir şey yapmayacağım. Bir yumrukla yere sererim onu. Kadın ya da erkek fark etmez.

Ben ne sağcıyım, ne de solcu. Doğrunun yanındayım ben. Sen meriçliğe devam et. Belki senin gibi cahil kızları avlarsın da cinsel ihtiyacını giderirsin. Zavallı insanlar sizi.

Polisimiz sonuna kadar haklıdır. İlk olarak söylenmesi gereken nokta budur. Eminim ki devlette bu şekilde düşünüyordur sadece olay çıkmasın diye uzaklaştırmışlardır. Zaten aptal ve suçlu olan her kadın beni taciz etti diyor. Alışıla geldik artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı