Durmaplay güvenilir midir?

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Naçizane bir sorum olacak sizlere. İçimde oluşan No Man's Sky oyunu oynama isteği var. Oyun şu an %50 indirimle Steam sitesinde 75 TL, birde durmaplay denen bir sitede oyunun fiyatı 63 TL. Sizce 12 TL az verip adını hiç duymadığım bir siteden alışveriş yapmak sağlıklı bir seçim midir ? Yoksa hiç riske atmadan 75 TL'ye oyunu Steam'den mi satın alayım ? Birde ne kadar güvenilir bir sitedir bu ? Ve son olarak 75 TL bu oyun için değer mi ? Birde bilgisayarım sizin görüşünüze göre bu oyunu kaldırır mı ?
Bilgisayarım Samsung NP300E5A-S0HTR
PC özellikleri:
  • Intel Core i5-2450M CPU @2.50GHz, 2.50GHz
  • (4x2) 8 GB DDR3 1333MHz RAM
  • GeForce GT520MX

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soru çok soruluyor. Konu başlığının aynısını arama motoruna yazsanız da öğrenebilirsiniz. Evet fazlasıyla güvenilirdir. En bilindiklerden birisidir.

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Naçizane bir sorum olacak sizlere. İçimde oluşan No Man's Sky oyunu oynama isteği var. Oyun şu an %50 indirimle Steam sitesinde 75 TL, birde durmaplay denen bir sitede oyunun fiyatı 63 TL. Sizce 12 TL az verip adını hiç duymadığım bir siteden alışveriş yapmak sağlıklı bir seçim midir ? Yoksa hiç riske atmadan 75 TL'ye oyunu Steam'den mi satın alayım ? Birde ne kadar güvenilir bir sitedir bu ? Ve son olarak 75 TL bu oyun için değer mi ? Birde bilgisayarım sizin görüşünüze göre bu oyunu kaldırır mı ?
Bilgisayarım Samsung NP300E5A-S0HTR
PC özellikleri:
  • Intel Core i5-2450M CPU @2.50GHz, 2.50GHz
  • (4x2) 8 GB DDR3 1333MHz RAM
  • GeForce GT520MX
Bence boşuna alma çünkü sistemin akıcı bir şekilde oynatamaz.

Evet güvenilir ön siparişte olan bir oyunu bile almıştım sorunsuzdu. Alacağın oyuna gelecek olursak korsan deneyebilirsin. Hoşuna giderse saatlerce takılacağına güveniyorsan satın alırsın.

Ben geçen bir hesap yaptım. Tüm oynamak istediğim oyunları listeledim. (Yakın tarihde) 3500 tl gibi bir ücrete güncel oyunlardan bir arşiv satın almayı düşünüyorum. Bilmem anlatabildimmi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı