E-Okul Site Açığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünsene fbi open the door diyip giriyorlarmış.

:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı uyarı ile defalarca karşılaştım büyük ihtimalle Chrome mobil sürümde veri tasarrufu ile ilgili aktif ettiğim ayar yüzünden yaşadım. Başka tarayıcı kullanın ve VPN açık ise kapatın sorun çözülür.

İkinci bir ihtimal daha diyecek olursam MEB ağına port veya açık bulma taraması, sniff işlemi gibi şeyler yapmayı denediysen iz bırakabilirsin ve engellenmiş olabilirsin. Bu durumda sizde yazdığı gibi gerektiğinde yasal işlem başlatılabileceğini unutmayın.

En iyisi bulduğunuz açığı bildirmenizdir. Eğer siz bildirmezseniz sizin bulduğunuz açığı başkası da bulabilir ve saldırılar düzenleyebilir. Bildirdiğiniz takdirde ödül bile alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Olum evde sesli güldüm eyw :LOL: 0:10 FBI'nin ittirdiği kişi benim:ROFL: Sonumda böyle olacak herhalde.

Arkadaş trollüyor bizi. Yok öyle bir şey bence gerekli ceza verilsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş trollüyor bizi yok öyle bir şey bence gerekli ceza verilsin.

Bakış açına saygı duyuyorum. Var diyorum : diyorsam vardır. Adminler veya daha doğrusu yetkililer, bilir ve biliyor benim yalan söyleyip söylemediğimi. E-Okul çok zor bir şey mi? Bu zamana kadar ne yaptın sen? Hem troll'lemem ben böyle mühim konularda.
Arkadaş trollüyor bizi yok öyle bir şey bence gerekli ceza verilsin.

Hem sana yakıştıramadım... Yaşın büyük keşke daha mantıklı bir cevap verseydin. Benden küçük yaşta ki kişiler der anlarım. Hem size yalan söylesem ne olacak? Gözünüze mi gireceğim? Yok. Eee o zaman?

Bakış açına saygı duyuyorum. Var diyorum : diyorsam vardır. Adminler veya daha doğrusu yetkililer, bilir ve biliyor benim yalan söyleyip söylemediğimi. E-Okul çok zor bir şey mi? Bu zamana kadar ne yaptın sen? Hem troll'lemem ben böyle mühim konularda.

Hem sana yakıştıramadım... Yaşın büyük keşke daha mantıklı bir cevap verseydin. Benden küçük yaşta ki kişiler der anlarım. Hem size yalan söylesem ne olacak? Gözünüze mi gireceğim? Yok. Eee o zaman?

Hiçbir iş yapmayan durduk yere acaba E okulda TSK'da açık var mı diye merak edip siteyi karıştıran ve E-Okul'un "Admini" olmayı başaran sensin yani? Ve bunu bulmanın sebebi her şeye burnunu sokman öyle mi? Yeme bizi.

İnternet Meb'in sitelerini hacklemeye çalışırken bloklananlarla dolu, Technopat'ta da yok demeyiz artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı