Edit'im nasıl?

• Görüntü kalitesi kötü, 1080p olması rağmen görüntü bulanık.
  • Kulaklığımdan mı bilemiyorum ama şarkının kaliteside kötü.
  • Müzik ve geçişler arasında ufak tefek sıkıntılar var.
Yok kulaklık değğil,ses iğrenç.
Kalite bilmiyorum,çok sırıtmadı gibi ama siz daha iyi bilirsiniz.
Geçişleri de düzeltirim.
Çok teşekkür ederim.
Arkada gelen anime müziği kapatılmalı diye düşünüyorum.
Çok fazlamı geliyo ?
Yani bozmuş mu?
Çok teşekkür ederim.

İlk başta videonun kayması ve yan tarafta siyahlık olması kötü olmuş, onun yerine videoyu biraz yakınlaştırıp öyle hareket ettirebilirsin, ikinci olarak geçişler müziğe göre ayarlanabilir, üçüncü olarak da sondaki izlediğiniz için teşekkürler kısmı animasyon olarak basit kalmış biraz, arkaplana loop edilebilecek bir görüntü ekleyip daha animasyonlu yaparsan daha iyi. Bir de bu videonun içeriğini beğenmedim anime yerine başka bir şey yapsan daha iyi olurmuş. (Kişisel düşüncelerim)

İlk başta videonun kayması ve yan tarafta siyahlık olması kötü olmuş, onun yerine videoyu biraz yakınlaştırıp öyle hareket ettirebilirsin, ikinci olarak geçişler müziğe göre ayarlanabilir, üçüncü olarak da sondaki izlediğiniz için teşekkürler kısmı animasyon olarak basit kalmış biraz, arkaplana loop edilebilecek bir görüntü ekleyip daha animasyonlu yaparsan daha iyi. Bir de bu videonun içeriğini beğenmedim anime yerine başka bir şey yapsan daha iyi olurmuş. (Kişisel düşüncelerim)
Kaliteli bir yorum.
Evet,hepsini düzelteceğim.
Teşekkür ederim.
Açık ve net şöyle söylerim.Videolar müzikle uyumsuz,çok tekrarlıyor,geçişler biraz yavaş,bass düzgün değil.(benlede alakalı olabilir)
Yok yok .Sizle falan alakalı değil.
erçekten ses kötü olmuş.
Teşekkür ederim.

Arkadaşlar uzatmadan net bir soru sorayım.
Edit'im nasıl?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten beni kırmazsınız, tüm kötü yönlerini, eksiklerini yazın.

Bana güzel geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı