Ehliyet için sağlık raporunu 17 yaşında alabilir miyim?

totoca.

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell Inspiron 15 7577-0074
Nvidia GTX 1050Ti
Intel Core i7-7700HQ
8GB RAM
1TB HDD + 128GB SSD
Merhaba, ben 16 yaşındayım 2007 Şubat doğumluyum. Bugün A1 ehliyet için sağlık raporu almaya aile hekimime gittim. Doktorum bana 17 yaşıma girdiğimde gelmemi, sağlık raporunu 2 yılda bir kere çıkartabildiğini söyledi ve eğer 17 yaşıma girdiğimde gelirsem B sınıfı ehliyet için de sağlık raporu verebileceğini ve 18 yaşıma girdiğimde B sınıfı ehliyet için yeni sağlık raporunu beklememe gerek olmayacağını söyledi. Annem ve Babam A1 ehliyeti işine motosikletin tehlikesinden dolayı karşılardı, annem hemşire olduğu için aile hekimim de annemin iş arkadaşı o yüzden bana bilerek böyle bir şey söylemiş olabilirler mi? Yoksa 17 yaşında B sınıfı ehliyet için sağlık raporunu alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben 16 yaşındayım 2007 şubat doğumluyum. Bugün A1 ehliyet için sağlık raporu almaya aile hekimime gittim. Doktorum bana 17 yaşıma girdiğimde gelmemi, sağlık raporunu 2 yılda bir kere çıkartabildiğini söyledi ve eğer 17 yaşıma girdiğimde gelirsem b sınıfı ehliyet için de sağlık raporu verebileceğini ve 18 yaşıma girdiğimde b sınıfı ehliyet için yeni sağlık raporunu beklememe gerek olmayacağını söyledi. Annem ve babam A1 ehliyeti işine motosikletin tehlikesinden dolayı karşılardı, annem hemşire olduğu için aile hekimim de annemin iş arkadaşı o yüzden bana bilerek böyle bir şey söylemiş olabilirler mi? Yoksa 17 yaşında b sınıfı ehliyet için sağlık raporunu alabilir miyim?

Doktor haklı gibi 17 yaşındayken sağlık durumun iyiken 18 yaşında sağlık durumun bozulabilir.

Doktor haklı gibi 17 yaşındayken sağlık durumun iyiken 18 yaşında sağlık durumun bozulabilir.
Hocam aslında sorum 17 yaşında araba ehliyeti için sağlık raporu alabilir miyimdi.

Merhaba, ben 16 yaşındayım 2007 Şubat doğumluyum. Bugün A1 ehliyet için sağlık raporu almaya aile hekimime gittim. Doktorum bana 17 yaşıma girdiğimde gelmemi, sağlık raporunu 2 yılda bir kere çıkartabildiğini söyledi ve eğer 17 yaşıma girdiğimde gelirsem B sınıfı ehliyet için de sağlık raporu verebileceğini ve 18 yaşıma girdiğimde B sınıfı ehliyet için yeni sağlık raporunu beklememe gerek olmayacağını söyledi. Annem ve Babam A1 ehliyeti işine motosikletin tehlikesinden dolayı karşılardı, annem hemşire olduğu için aile hekimim de annemin iş arkadaşı o yüzden bana bilerek böyle bir şey söylemiş olabilirler mi? Yoksa 17 yaşında B sınıfı ehliyet için sağlık raporunu alabilir miyim?
Doktor seni keklemiş. 2 yılda bir sağlık raporu çıkartma olayı çok saçma olmuş. Ben 1 sene içinde askerlik, ehliyet ve işe giriş için 3 tane çıkarttım.

Yeni konular

Geri
Yukarı