Ejder Ateşi Vandal vs Asil Vandal vs Yağmacı Vandal

Vesco

Centipat
Şimdi arkadaşlar Valoranta para çekeceğim. Pazarıma skin düşmesin bekliyorum, şimdi diyelim ki düştü. Sizce hangi skin almaya değer?Beğendiklerimin arasındaki;

Skinler Ekte:

-Ejder Ateşi Vandal
-Asil Vandal
-Yağmacı Vandal(bilmeyenler için yeni çıktı)

Cevaplarınızı bekliyorum çok kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağmacı Vandal'ı direkt eleyin bence. Ben olsam Asil Vandal'ı alırdım ancak Ejder Ateşi Vandal da göz önünde bulundurulabilir.

Ejder Ateşi Vandal'ın siyah versiyonu çok güzel fakat onun için de yine ekstra para vermeniz gerekiyor. Eğer paranız varsa Ejder Ateşi alıp kademelerini arttırabilirsiniz o kadar veremem diyorsanız asil gayet iyi.

Ben Ejder Ateşi alıp 4. kademeye getirirdim. Yeni güncellemelerle beraber son kademeyi sadece 15 radyanit vererek açabiliyorsunuz. Ki bunu da savaş biletinin bedelsiz bölümlerinden bile toplayabilirsiniz.

Şimdi arkadaşlar Valorant'a para çekeceğim. Pazarıma skin düşmesin bekliyorum, şimdi diyelim ki düştü. Sizce hangi skin almaya değer? Beğendiklerimin arasındaki;

Skinler ekte:

-Ejder ateşi vandal.
-Asil vandal.
-Yağmacı vandal(bilmeyenler için yeni çıktı)

Bunun cevabını kimse veremez sana. Herkesin tercihi farklı olur.
Mesela ben elder sete sahibim ama bana göre en kötüsü elder vandal, en iyisi yağmacı veya ego.

Şimdi arkadaşlar Valoranta para çekeceğim. Pazarıma skin düşmesin bekliyorum, şimdi diyelim ki düştü. Sizce hangi skin almaya değer?Beğendiklerimin arasındaki;

Skinler Ekte:

-Ejder Ateşi Vandal
-Asil Vandal
-Yağmacı Vandal(bilmeyenler için yeni çıktı)

Bende kararsizim ama ejderi herkez kullaniyor modasi gecti gibi asili bu karsilastirmaya almiyorum bile ben yagmaci alacagim bu yuzden

Geri
Yukarı