Ekran Kartı Arızası Nasıl Anlaşılır?

Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Burada oyunlarda titreme sorunu diye konu açmıştım, Battlefield 1'de ekran titriyordu. PUBG'de tam ekran yapınca yeşil kalın çizgiler oluyordu.
Sosyalde bana ekran kartı arızalı dediler. Arızalı olup olmadığını test edebileceğim program veya bir yol var mı?
Şimdilik sadece PUBG ve Battlefield 1'de sorun var.
  • Ekran Kartım: MSI GTX 1070 ARMOR OC 8G

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyunları başka ekran kartı ile oynamayı deneyin. Bakalım aynı sorun devam edecek mi görelim. Oyunlar orijinal mi?

GTA V, CS:GO gibi oyunlarda test etme şansınız var mı ? Aynı sorunu yaşamazsanız demek ki sorun oyunlardadır. İşletim sisteminde de olabilir.

Yeşil çizgi sorunları chipsetten kaynaklanıyor ve sürekli ekranda oluyor. Ama sizin yaşadığınız sorun biraz farklı. Ayrıca MSI Afterburner ile GPU ve CPU kullanım değerlerini paylaşabilir misiniz ? Yük altında mı sorun oluyor acaba onu kontrol edelim.

Onca şey arasından buna mı takıldın?
Evet buna takıldım.

Yeşil çizgi sorunları chipsetten kaynaklanıyor ve sürekli ekranda oluyor. Ama sizin yaşadığınız sorun biraz farklı. Ayrıca MSI Afterburner ile GPU ve CPU kullanım değerlerini paylaşabilir misiniz ? Yük altında mı sorun oluyor acaba onu kontrol edelim.

Evet buna takıldım.
GTA V de takılma çok az 40 yılda bir takılıyor CS:GO da hiç yok LOL de arada takılıyor.

Geri
Yukarı