Ekran kartı arızası nasıl anlaşılır?

monitör kaynaklı bir sorun olabilir. garantisi mevcutsa garantiye göndermenizi şiddetle tavsiye ederim. 75Hz monitörümle test ettiğimde görüntü takılma olmadan gayet akıyordu ve 75hz de sitenin çalıştığıda altındaki barda görünüyordu.
ama arkadaşınızın kablosu ile ve arkadaşınızın monitörü ilede oyunları test ettiğinizide belirtiyorsunuz bu durumda ikiside birbiriyle çakışıyor. DDU ile ekran kartı driver'ını komple silip temiz bi kurulum yapın daha sonra nvidia ayarlarının hiç birini değiştirmeden sadece monitörünüzü 165hz değilde 144hz de çalıştırın öyle deneyin.

Monitör kaynaklı bir sorun olabilir. Garantisi mevcutsa garantiye göndermenizi şiddetle tavsiye ederim. 75Hz monitörümle test ettiğimde görüntü takılma olmadan gayet akıyordu ve 75Hz de sitenin çalıştığıda altındaki barda görünüyordu.
Ama arkadaşınızın kablosu ile ve arkadaşınızın monitörü ile de oyunları test ettiğinizide belirtiyorsunuz bu durumda ikisi de birbiriyle çakışıyor. DDU ile ekran kartı Driver'ını komple silip temiz bir kurulum yapın daha sonra NVIDIA ayarlarının hiçbirini değiştirmeden sadece monitörünüzü 165Hz değil de 144Hz de çalıştırın öyle deneyin.

Monitör ile ekran kartı mı çakışıyor hocam yoksa birinci ve ikinci monitör mü?

Monitörle ekran kartı çakışmaz hocam tam olarak anlatamamışım neyse.
Çift monitör kullanıyorsanız 165hz olan kaksın diğerini kasadan sökün birde öyle test edin oyunları.

DDU ile nVidia driver'ı silip tekrar kurmayı unutmayın bir üst yorumda bahsettim ne yapmanız gerektiğini.

Birde şunu merak ettim daha önceden böyle bir problem var mıydı sonradan mı gelişti?
Discord verirseniz daha seri yardımcı olabileceğimi düşünüyorum

Çift monitör kullanıyorsanız 165hz olan kaksın diğerini kasadan sökün birde öyle test edin oyunları.

DDU ile nVidia driver'ı silip tekrar kurmayı unutmayın bir üst yorumda bahsettim ne yapmanız gerektiğini.

Birde şunu merak ettim daha önceden böyle bir problem var mıydı sonradan mı gelişti?
Discord verirseniz daha seri yardımcı olabileceğimi düşünüyorum
tabii yardımcı olursanız çok sevinirim discord nickim birtutamkivircik#0636
Çift monitör kullanıyorsanız 165Hz olan kaksın diğerini kasadan sökün bir de öyle test edin oyunları.

DDU ile NVIDIA Driver'ı silip tekrar kurmayı unutmayın bir üst yorumda bahsettim ne yapmanız gerektiğini.

Bir de şunu merak ettim daha önceden böyle bir problem var mıydı sonradan mı gelişti?
Discord verirseniz daha seri yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Hocam burada mısın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı