Ekran Kartı Arızası Nasıl Anlaşılır ?

Beyler bayanlar biri sorum var.

PC'yi açıp oyuna giriyorum yaklaşık 10 15 dakika sonra ekran gidiyor farklı renk geliyor örnek veriyorum turuncu, sarı, kırmızı, siyah.

Ama bu sorun oyunda değilken de oluyor mesela video izlerken, bir şey çalışırken PC'yi kıracağım geliyor.

He bu arada kasayı televizyona taktığımda ekran gitmiyor monitörüde değiştirdim onda da ekran gidiyor.

Merhaba Perşembe 07.05.2020 akşamı eski ekran kartı değiştirmek için yeni bir ekran kartı aldım.
Sapphire Radeon RX 570.
Taktığım gün her şey gayet iyiydi çalışıyor du oyun oynadım hiçbir sıkıntı olmadı.
Aşağı yukarı bilgisayar 12 saatten fazla kullanmış ımdır. YouTube ekledigim video izleyebilirseniz ekran kartın ne gibi bir sorunu olduğunu anlayabilirsiniz.
Şimdi den cevaplar için teşekkürler..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız şüphelendiğiniz durumu buraya yazarak veya yeni konu açarak yardım isteyebilirsiniz.
Aida64 gpu grafik işlemciye geldiğimde laptobda donma oluyor ve rest atmadan da kesinlikle düzelmiyor, sadece o kısımdayken oluyor hocam ne yapmalıyım çözümü varsa söyleyebilir misiniz lütfen?

Ekran kartınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız şüphelendiğiniz durumu buraya yazarak veya yeni konu açarak yardım isteyebilirsiniz
Usta Benim Bilgisayar 4GB Ram'ı var ve ben 8GB Ramlık Oyunlar Oynuyorum 8GB Ram'lık oyunlarda kasmıyor "yanıt vermiyor"da demiyor fakat son zamanlarda bilgisayrda o oyunları oynayınca ekran kartı yanıt vermedi diyor ve kapanıyor bilgisayarın çalışmasında bir sorun yok genel olarak sence nedir bu

Oyundayken bir anda dondu ve ekranda mavi lekeler oluştu, PC yeniden başlattım mavi lekeler BIOS ekranında bile var. Masaüstüne geldiğimde ekran kartının driveri yok olmuş. Kuruyorum yeniden başlatıyorum yine driver yok. Ayrıca oyun oynarken Windows Update çalışıyordu, bunun sebebi ne olabilir?
IMG_20201206_141615.jpg
IMG_20201206_141616.jpg
IMG_20201206_141641.jpg
IMG_20201206_141706.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı