Ekran kartı boştayken 50 derece ve %5 kullanılıyor

Dostum oda sıcaklığından nasıl daha düşük çalıştırıyorsun?

Oda sıcaklığı şu anlık 26 değişiyor bazen 30 falan oluyor.
İlk aldığın günkü değer bunlar.
hyr bundan bi kaç ay önce böyleydi
Gerçekten bundan önce stok fanım vardı sonra değiştirdim Rampage iced Air kullandım ama boştayken böyle.

1621505019938.png

Oda sıcaklığı şu anlık 26 değişiyor bazen 30 falan oluyor.

hyr bundan bi kaç ay önce böyleydi
Sanmıyorum ama Kaspersky ile tam tarama yap, için rahat olsun. Kasan nedir? Havalar ısındı, sıcaklıkların yükselmesi normal ama bu kadar da değil. Bu arada nasıl 10 derecede çalıştırıyorsun kartı? Sıvı nitrojen falan mı döktün :D Kasanın fanlarını temizleme vakti de gelmiş olabilir.

Sanmıyorum ama Kaspersky ile tam tarama yap, için rahat olsun. Kasan nedir? Havalar ısındı, sıcaklıkların yükselmesi normal ama bu kadar da değil. Bu arada nasıl 10 derecede çalıştırıyorsun kartı? Sıvı nitrojan falan mı döktün :D Kasanın fanlarını temizleme vakti de gelmiş olabilir.

:D hayır bundan 1 ay önce temizledim en son kasam ile xigmatex modelini bilmiyorum bir kırmızı fanlı bir kasa
Sanmıyorum ama Kaspersky ile tam tarama yap, için rahat olsun. Kasan nedir? Havalar ısındı, sıcaklıkların yükselmesi normal ama bu kadar da değil. Bu arada nasıl 10 derecede çalıştırıyorsun kartı? Sıvı nitrojan falan mı döktün :D Kasanın fanlarını temizleme vakti de gelmiş olabilir.

Sence ekran kartının fanını temizleyim mi?
Sanmıyorum ama Kaspersky ile tam tarama yap, için rahat olsun. Kasan nedir? Havalar ısındı, sıcaklıkların yükselmesi normal ama bu kadar da değil. Bu arada nasıl 10 derecede çalıştırıyorsun kartı? Sıvı nitrojan falan mı döktün :D kasanın fanlarını temizleme vakti de gelmiş olabilir.

Şu anda ekran kartım %13 falan kullanıyor 1 ay önce %1 kullanıyordu anlamıyorum.

:D hayır bundan 1 ay önce temizledim en son kasam ile xigmatex modelini bilmiyorum bir kırmızı fanlı bir kasa

Sence ekran kartının fanını temizleyim mi?

Şu anda ekran kartım %13 falan kullanıyor 1 ay önce %1 kullanıyordu anlamıyorum.
CPU'nun boşta 50 derece olması kabul edilebilir gibi.
Boştaki sıcaklık bir şey ifade etmez aslında, yükteki sıcaklık lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı