Ekran kartı fanları tam hızda döndükten sonra görüntü gitti

Stucknela

Hectopat
Selamünaleyküm.

Yazdığım gibi ekran kartım birden son sürat fan çalıştırdı ve görüntü gitti şu an görüntü yok sorun ne acaba?
Ve onboard görüntü alabilir miyim ben?
i3 10100F işlemci.
B 560M-A Pro anakart.
Onboard girişine taktığımda hiç görüntü gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağladım yine görüntü yok zaten dediğim gibi işlemci onboard desteklemiyor görüntü vermemesi normal değil mi?

Evet vermemesi normal eski bir anakart değilmiş seninki eski olsaydı direkt olarak anakartta mevcut olarak geliyordu yani yapabileceğin ekran kartı paneli üzerinden bildirimlere gel WattMan hatası veriyor mu ona bak veriyorsa ekran kartı arızalı. Eğer ekran kartında bir sıkıntı yoksa anakartta sıkıntı var demektir.

Aslında eski bir anakart işlemci var onlarla ekran kartını deneyeceğim bakalım.

Evet vermemesi normal eski bir anakart değilmiş seninki eski olsaydı direkt olarak anakartta mevcut olarak geliyordu yani yapabileceğin ekran kartı paneli üzerinden bildirimlere gel WattMan hatası veriyor mu ona bak veriyorsa ekran kartı arızalı. Eğer ekran kartında bir sıkıntı yoksa anakartta sıkıntı var demektir.

Gigabyte GA-H61M-S1 anakart var bunda onboard vermesi gerekmez mi anakartta var sanırım o özellik bu anakarttan da görüntü alamadım. Ekran kartını bu anakarta taktığımda yine fanlar son hız çalışıyordu.
sorun ekran kartında mi acaba?

Hocam buna nasıl bakacağım acaba bilgisayar açıldı şimdi de.

@jecque

Son düzenleme:

Geri
Yukarı