Ekran kartları eski fiyatlarına geri dönecek algısı

Bir şey fark ettim ne zaman asgari ücrete güzel zam yapsalar acısını çok güzel çıkartıyorlar. Artık Zam istemiyorum. Asgari ücret 5000 TL olursa ekmeği 5 TL'ye alırız bence. :) Ekran kartı için kredi çekeriz artık :)

Bir şey fark ettim ne zaman asgari ücrete güzel zam yapsalar acısını çok güzel çıkartıyorlar. Artık Zam istemiyorum. Asgari ücret 5000 TL olursa ekmeği 5 TL'ye alırız bence. :) Ekran kartı için kredi çekeriz artık :)
Bugün gelir adaletsizliği aileler düzeyine inmişken, söz konusu ülke hatta ülkeler olduğunda şaşırılmayacak hadise. 🙂

Evet alınan son bilgilere göre eylül Ekim ayı gibi Ekran kartlarında Büyük oranda Stok tedariği başlayacak Piyasanın Kısa bir süre Toparlanacak Vatan gibi Büyük elektronik mağzalarda Ön sipariş adı altında satılmaya başlanacak Fiyat ve İndirimlere dikkat edin.

Son dönemde denk geldiniz mi bilmiyorum YouTube'da vs Çin Tayvan gibi yerlerde marketlerde acayip ekran kartı stoğu videoları geliyor. Bu madenciliğin en çok olduğu yer Çin değil mi? Türkiye‘de kaç kişi madencilik yapıyor da bu kartlar hortumlanıyor piyasadan anında anlamadım. Yurt dışında Amazon vs az stokla kartları normal fiyatına yakın satıyor bizim resmi satıcılarımız bizi nasıl kazıklıyor? Bunu önlemenin bir yolu yok mu? Aydınlatabilirseniz sevinirim beni.

Son dönemde denk geldiniz mi bilmiyorum YouTube'da vs Çin Tayvan gibi yerlerde marketlerde acayip ekran kartı stoğu videoları geliyor. Bu madenciliğin en çok olduğu yer Çin değil mi? Türkiye‘de kaç kişi madencilik yapıyor da bu kartlar hortumlanıyor piyasadan anında anlamadım. Yurt dışında Amazon vs az stokla kartları normal fiyatına yakın satıyor bizim resmi satıcılarımız bizi nasıl kazıklıyor? Bunu önlemenin bir yolu yok mu? Aydınlatabilirseniz sevinirim beni.

Büyük elektronik firmaları isim veremem, Kendi stoklarındaki güçlü kartları geçen sene aralık ayında Tamamen Mining amaçlı stoklardan kaldırıp bütün kartlar ile ETH kazmaya başladı. Aslında birileri gidip tüketmiyordu Firma sahiplerinin yapmış olduğu bir durumdu bu Ancak Kendilerini Garantiye almak için bu Kullandıkları Kartları 1 yıl sonunda 2.el olarak Yan kuruluşlar veya 2.el piyasasına hakim büyük firmalara Uygun yollu olarak ellerinden çıkarma girişiminde bulunacaklar bu bağlamda bu kartlar Bu yıl sonu gibi düşmeye başladığında Piyasada Kart bolluğu olacak. Ancak Hali hazırda sıfır kartlarında ufaktan piyasaya tamda bu zamanda gelmesi planlanıyorken Millet piyasanın düzelmeye başladığını düşünerek Adım atacaklar Taaki 2.el piyasasında bu katlar son kullanıcıları bulana kadar ondan sonra piyasa tavan yapacak. Ve 2 ci bir krizle başbaşa kalıcaz bu noktada bu bollukta çok güzel yatırım fırsatınız doğabilir dikkatli olun 300-500-1000 TL gibi indirimlere aldanmayın. Dahada düşebilir Bir anda. Ancak Max 2-3 aylık bir rahatlama olması bekleniyor ona göre elinizi hazırlayın.

Büyük elektronik firmaları isim veremem, kendi stoklarındaki güçlü kartları geçen sene aralık ayında tamamen mining amaçlı stoklardan kaldırıp bütün kartlar ile ETH kazmaya başladı. Aslında birileri gidip tüketmiyordu firma sahiplerinin yapmış olduğu bir durumdu bu ancak kendilerini garantiye almak için bu kullandıkları kartları 1 yıl sonunda 2.el olarak yan kuruluşlar veya 2.el piyasasına hakim büyük firmalara uygun yollu olarak ellerinden çıkarma girişiminde bulunacaklar bu bağlamda bu kartlar bu yıl sonu gibi düşmeye başladığında piyasada kart bolluğu olacak. Ancak hali hazırda sıfır kartlarında ufaktan piyasaya tamda bu zamanda gelmesi planlanıyorken millet piyasanın düzelmeye başladığını düşünerek adım atacaklar taaki 2.el piyasasında bu katlar son kullanıcıları bulana kadar ondan sonra piyasa tavan yapacak. Ve 2 ci bir krizle başbaşa kalıcaz bu noktada bu bollukta çok güzel yatırım fırsatınız doğabilir dikkatli olun 300-500-1000 TL gibi indirimlere aldanmayın. Dahada düşebilir bir anda. Ancak Max 2-3 aylık bir rahatlama olması bekleniyor ona göre elinizi hazırlayın.

Hocam bunu şikayet edebileceğimiz bir kurum kuruluş yok mudur? Tamam serbest piyasa da bu nedir yahu. Bu haksız kazanç yani bu şirketlerden aldıkları fiyatlar belli ürünü neyse ben bekliyorum zaten para hazır bir şekilde. Bana yetecek bir şey bulsam yeter, sistem hazır kartını bekliyor. Umarım dediğiniz gibi olur yoksa yurt dışı harici bir ihtimal kalmayacak.

Hocam bunu şikayet edebileceğimiz bir kurum kuruluş yok mudur? Tamam serbest piyasa da bu nedir yahu. Bu haksız kazanç yani bu şirketlerden aldıkları fiyatlar belli ürünü neyse ben bekliyorum zaten para hazır bir şekilde. Bana yetecek bir şey bulsam yeter, sistem hazır kartını bekliyor. Umarım dediğiniz gibi olur yoksa yurt dışı harici bir ihtimal kalmayacak.

Neyi şikayet edecen adam yasal hakkını kullanarak regal çalışıyor devlete vergisini ödüyor. Burada parası olan daha çok kazanıyor o yüzden Hak iddia edemeyiz.

Neyi şikayet edecen adam yasal hakkını kullanarak regal çalışıyor devlete vergisini ödüyor. Burada parası olan daha çok kazanıyor o yüzden hak iddia edemeyiz.

Satmak için toptan aldığı kartlar ile madencilik yapıyor diyorsunuz nesine vergi ödüyor bu işin? Senin kart satın alma hakkını gasp ediyor. AMD NVIDIA bu kartları satış fiyatından veriyor bu şirketlere isimleri sitelerde var. Dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir fiyatlandırma hukuki nasıl bir dayanağı var bu yapılanların ben bilmiyorum.

Geri
Yukarı