Ekrem İmamoğlu davasında savcı cezalandırılmasını istedi!

@One Drive aynen kanka. İstanbul seçimlerinde de Ekrem İmamoğlu %100 kaybeder diyorlardı. Ne oldu? İki kez kazandı. CHP'nin izlemesi gereken tek yol, Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday olarak göstermemesi yeterli olacaktır.

%100 kazanır, insanlara bakarsan millet ya Ekrem'i ya Mansur'u istiyor. Ekrem ağzı laf yapan iyi bir siyasi, nasıl konuşması gerektiğini biliyor, aday ilan edilirse çok daha farklı politikalar izleyecektir. Özellikle rakip siyasilere cevap vermekten kaçınmayan biri, Kemal gibi değil yani.
Ekrem de Mansur'da Kılıçdaroğlu'nun söylediklerine göre hareket ediyor. Eğer Cumhurbaşkanı olmak istiyorsa kendi ayaklarının üzerinde durması lazım. Kılıçdaroğlu'nun da artık aradan çekilmesi gerek bana göre eğer seçilirse genelbaşkanlığıda İmamoğlu'na bırakması lazım.

@495477 koyu dinci kesime Allah acısın, onlara yapacak bir şey yok. Onlar kendi fikir ve düşünceleriyle hareket etmiyor. Sözde çok iyi Müslümanlar ama dinlerinin emrettiği oku görevini yerine getirmiyorlar :D

Ekrem de Mansur'da Kılıçdaroğlu'nun söylediklerine göre hareket eden birisi. Eğer Cumhurbaşkanı olmak istiyorsa kendi ayaklarının üzerinde durması lazım. Kılıçdaroğlu'nun da artık aradan çekilmesi gerek bana göre eğer seçilirse genelbaşkanlığıda İmamoğlu'na bırakması lazım.

Bana göre Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş olmalı, Ekrem de dediğiniz gibi genel başkan olmalı, daha genç ve iyi bir siyasi. CHP için böyle olması daha iyi olur.

@495477 Mansur Yavaş koyu ülkücülerin oyunu tahminen alamayacaktır da orana vurunca nasıl bir oran edeceğini de bilemiyorum.

Koyu ülkücülerden de oy gelir bence, Mansur'da koyu dincilerden oy alamaz ama onun içinde yapacak bir şey yok. Bence şu an en yüksek oyu alacak aday Mansur Yavaş, hem sağ hem soldan beğeni toplamış bir kişi. Koyu ülkücü oyu alamaz ise de muhtemelen büyük bir fark olmaz.

Atatürk'ün kurduğu mecliste Atatürk'e ayyaş demek hakaret olarak geçmiyor mu? Anlıyorum.

Bir partinin ne kadar şey yapıp yapmadığı önemlidir ama ilk önce insan ahlakına ne kadar uygun davranıp davranmadıkları önemlidir. Ağızlarıyla kuş tutsalar oy vermeyeceğim bu kitleye. Gelip ondan sonra "öğğğ bak TOGG yaptık başarı işte övün" falan diyorlar. Aynen TOGG yapıldı diye oy atıyorum hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı