Ekrem İmamoğlu davasında savcı cezalandırılmasını istedi!

Belediyede PKK üyelerine iş vermiş bir adamdan bahsediyoruz. Seçildiği zaman yunan gazetelerinde zafer haberleri yapıldı. Bence gayet normal bir yargılama. İnşallah en ağır cezayı verirler. Ben hayatımda bu kadar yüzsüz adi bir adam görmedim.

Belediyede PKK üyelerine iş vermiş bir adamdan bahsediyoruz. Seçildiği zaman yunan gazetelerinde zafer haberleri yapıldı. Bence gayet normal bir yargılama. İnşallah en ağır cezayı verirler. Ben hayatımda bu kadar yüzsüz adi bir adam görmedim.
Belediyeye PKK üyesi işe girebiliyorsa, bu İçişleri Bakanlığı'nın suçudur. Bu kadar sığ görüşlü olmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dava ertelendi. Bu ülkede hukukun ne kadar rezalet olduğunu savcının imamoğlu için ceza talep etmesi fazlası ile kanıtlıyor.

"Ahmak" demek hapis suçu mu yani? Gereksiz gündem meşguliyeti.

Açıkçası hükümetin işi olduğunu sanmıyorum. Bu gibi şeyler her zaman mağdura yarar ülkemizde. Bence herkes bunun farkındadır.

@Milton Sirotta kimi aday göstermelerini bekliyordun? Şu an malum kişiye karşı en güçlü silah Ekrem İmamoğlu'dur. İstanbul seçimlerini hatırlatayım, orada Binali'ye karşı yarışmadı. Malum kişiye karşı yarıştı ve seçimi aldı. Aday olsa muhtemelen CB olacak bir isim.

@Milton Sirotta kimi aday göstermelerini bekliyordun? Şu an malum kişiye karşı en güçlü silah Ekrem İmamoğlu'dur. İstanbul seçimlerini hatırlatayım, orada Binali'ye karşı yarışmadı. Malum kişiye karşı yarıştı ve seçimi aldı. Aday olsa muhtemelen cb olacak bir isim.

O zaman ki kadar popüler değil ama şu an, birçok kişi için hayal kırıklığı oldu. Her kesimden oy alabilecek bir kişi mi sizce?

@Milton Sirotta kimi aday göstermelerini bekliyordun? Şu an malum kişiye karşı en güçlü silah Ekrem İmamoğlu'dur. İstanbul seçimlerini hatırlatayım, orada Binali'ye karşı yarışmadı. Malum kişiye karşı yarıştı ve seçimi aldı. Aday olsa muhtemelen CB olacak bir isim.

Kesinlikle alakası yok. Şu an CB adayı olsa %100 kaybeder. Koskoca Chp'de çıkartacak bir tane aday yok yazıklar olsun. Kılıçtaroğlu CB adaylığını koyup ülkeyi felekate sürükleyecek.

Kesinlikle alakası yok. Şu an CB adayı olsa %100 kaybeder. Koskoca CHP'de çıkartacak bir tane aday yok yazıklar olsun. Kılıçtaroğlu CB adaylığını koyup ülkeyi felekate sürükleyecek.

%100 kazanır, insanlara bakarsan millet ya Ekrem'i ya Mansur'u istiyor. Ekrem ağzı laf yapan iyi bir siyasi, nasıl konuşması gerektiğini biliyor, aday ilan edilirse çok daha farklı politikalar izleyecektir. Özellikle rakip siyasilere cevap vermekten kaçınmayan biri, Kemal gibi değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı