Ekrem İmamoğlu Mevzular Açık Mikrofon'a katılacak!

Yüzde 2'lik bile oy alamayacak birini desteklesen ne olur? Önümüzdeki seçimler kritik CHP ve AKP dışında oy potansiyeli yüksek hiçbir parti yok? Bir 20 yıl daha mı çekmek istiyorsunuz anlamadım arkadaş.
Verse fark etmez zaten. İster İnce'ye vermiş, ister en yüksek oy alacak muhalefet partisine, Erdoğan %51 oy alamadığı sürece bir şey olmaz. Erdoğan veya herhangi biri %51 oy alamadığı zaman ikinci tur seve seve verecek iktidarın karşısındaki tek adaya.

İnce 6'lı masayı desteklemez. Belki 2. turda o da Erdoğan'ın karşısında olmak için destekler.
Şu anda baktığımda İnce ve CHP çok zıt yönde.
CHP kuruluş ilkelerine göre çok zıt yönde hatta.
Diyelim ki destekledi ki Mansur Yavaş'ı destekleyeceğini söylüyor o durumda kime verirsin?

Diyelim ki destekledi ki Mansur Yavaş'ı destekleyeceğini söylüyor o durumda kime verirsin?
Mansur'a veririm.
Mansur'u da eleştirdim, yapmadığı vaatler de var hala ama CHP Mansur'u aday yapmaz.
Verse fark etmez zaten. İster İnce'ye vermiş, ister en yüksek oy alacak muhalefet partisine, Erdoğan %51 oy alamadığı sürece bir şey olmaz. Erdoğan veya herhangi biri %51 oy alamadığı zaman ikinci tur seve seve verecek iktidarın karşısındaki tek adaya.
Eğer ki K.K veya İmamoğlu olursa ikinci turda yine Erdoğan kazanır. En azından öyle ümit ediyorum.

Arkadaşlar beyne sahip olmayan Trolleri lütfen profiline girip görmezden gel butonuyla yok edin. 🤣 Bunca sene o fikirlerle yaşamış bir koyunu farklı ahıra gönderemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı