Ekşi sözlük yeniden erişilebilir

Yeniden erişilebilir değil, yasak halen sürüyor. Eksisozluk2023 ve Eksisozluk42 domainleri de kapatıldı bir süredir Eksisozluk1923'e geçtiler bu da kapatilabilir.
Yani eksisozluk1923 adıyla yeniden erişilebilir demiştim.

İyi forumlar, bildiğim kadarıyla bir de eksisozluk2023.com vardı. O da mı kapandı acaba? Aydınlatır mısınız?
O kapandı yerine bu geldi.

Ekşi sözlük yeniden erişilebilir.
Ekşi sözlük bildiğiniz üzere deprem zamanında provokatif oalduğu gerekçesiyle Türkiye'de erişimi engellenmişti lakin alan kodunda küçük bir değişiklik yapılarak.
Eksisozluk1923 adıyla yeniden erişilebilir, yakında bu haliyle de engellenebilir.
Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1791890

Yasakları halen sürmekte, farklı alan kodları ile tekrar işleve girse de 2. turdan sonra tekrar kapanacağını düşünüyorum.

@M3HM3TY @SkyLord06TR @494528 @NotAKnightAnymore Ekşisözlük kullanıcılarının orayı bir nefret söylemi şeklinde kullandığı malum. Onlardansanız tabii bunu kabul etmezsiniz. Twitter'dan daha beterdir. Twitter'da "deprem bölgesinde akp'ye oy verenler nankördür, keşke daha çok insan ölseydi" diyenlerin Ekşi'de bu ifadeleri daha da ileri götüreceklerine şüphe var mı? Gönderimi beğenmeme sebebinizi anlamıyorum. Ha, elbette bu engellemenin usulüne uygun yapılmamış olmasını buradaki hiç kimse savunmaz. Mahkeme kararı ile yapılmalıydı.

@M3HM3TY @SkyLord06TR @494528 @NotAKnightAnymore ekşisözlük kullanıcılarının orayı bir nefret söylemi şeklinde kullandığı malum. Onlardansanız tabii bunu kabul etmezsiniz. Twitter'dan daha beterdir. Twitter'da "deprem bölgesinde AKP'ye oy verenler nankördür, keşke daha çok insan ölseydi" diyenlerin ekşi'de bu ifadeleri daha da ileri götüreceklerine şüphe var mı? Gönderimi beğenmeme sebebinizi anlamıyorum. Ha, elbette bu engellemenin usulüne uygun yapılmamış olmasını buradaki hiç kimse savunmaz. Mahkeme kararı ile yapılmalıydı.

İyi o zaman burayı da kapatalım YouTube'u da kapatalım interneti de kapatalım Orta Çağ'a geri dönelim böyle insanlar her yerde var kapatmak çözüm mü? Aynıları YouTube'da da var orayı kapatsınlar o zaman kafaya bak ya.

İyi o zaman burayı da kapatalım YouTube'u da kapatalım interneti de kapatalım Orta Çağ'a geri dönelim böyle insanlar her yerde var kapatmak çözüm mü? Aynıları YouTube'da da var orayı kapatsınlar o zaman kafaya bak ya.
Ekşi sözlük, biliyoruz ki herhangi gibi bir yer değil. Dahası bunun usulünün de yanlış olduğunu söyledim. Dediğinizde haklısınız, lakin oranın kapatılması, orada yazanların kanundan muaf olduklarını zannetmelerine bir nevi engel oldu. Hem "kafaya bak" nedir azizim biraz seviye lütfen.

Bence engellenmesi doğru bir karardı, çünkü verilen oylara, milli iradeye rağmen oradaki insanların tövbe estağfurullah *lmesini dileyen insanlar bu mecrada daha çok azıtırdı.
Twitter da kapansın, insta da kapansın, reddit de kapansın hatta biz her yeri ve kanalı kapayalım A Haber yayın yapsın sabah akşam değil mi?
Ekşisözlük ve diğer sosyal medya platformları sadece yer sağlayıcıdır, yazdığı yazı TC kanunlarına aykırılık oluşturuyorsa yazar hakkında adli işlem başlatılır koskoca şirket kapatılmaz.

Orada yazanların kanundan muaf olduklarını zannetmelerine bir nevi engel oldu.
Heee oldu oldu, çok iyi oldu(!) Her url değiştikten sonra troller 1 hafta bulamıyorlar sözlüğün konumunu.

Olmasa ülkede olanların yarısını duyamayacağınız platform kapanınca seviniyorsunuz ya ben ona şaşırıyorum.

Twitter da kapansın, insta da kapansın, reddit de kapansın hatta biz her yeri ve kanalı kapayalım A Haber yayın yapsın sabah akşam değil mi?
Ekşisözlük ve diğer sosyal medya platformları sadece yer sağlayıcıdır, yazdığı yazı TC kanunlarına aykırılık oluşturuyorsa yazar hakkında adli işlem başlatılır koskoca şirket kapatılmaz.
Bakın yine söylüyorum, böyle bir düşünce Ekşi'nin mazisinde bu tür vakaların çok fazla olduğu ve yönetiminin de buna izin verdiği için oluyor. Benim de forumum var ve bu tür insanlara izin vermem. Dahası ifadelerinizle beni hemen karşı olduğunuz bir gruba atfederek harcamak istiyorsunuz. Ben partizan biri değilim. Devletin ve milletin menfaatine bakarım hep.

Bakın yine söylüyorum, böyle bir düşünce Ekşi'nin mazisinde bu tür vakaların çok fazla olduğu ve yönetiminin de buna izin verdiği için oluyor. Benim de forumum var ve bu tür insanlara izin vermem. Dahası ifadelerinizle beni hemen karşı olduğunuz bir gruba atfederek harcamak istiyorsunuz. Ben partizan biri değilim. Devletin ve milletin menfaatine bakarım hep.
Partiniz umurumda bile değil.
Siz dediğimi anlamamakta azami çaba gösteriyorsunuz.
Ne dediğimin farkındasınız fakat sanki ortaya oynuyormuş gibi gözükmeye çalışıyorsunuz.

Bu ülkede Wikipedia kapatıldı Wikipedia. Youtube, Twitter kapatıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı