Elektriğe 1 Temmuz'dan itibaren %15 zam

Elektrik zammı.jpg

Elektrik fiyatlarında 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere yüzde 15 zam yapıldı. Elektrik fiyatlarında 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere tüm abone gruplarına yüzde 15 zam yapıldı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun açıklamasına göre, elektrik satış fiyatında 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere tüm abone grupları için yüzde 15 zam yapıldı. 1 Temmuz itibarıyla mesken aboneleri 100 kilovatsaat elektrik enerjisi için vergi ve fonlar dahil olmak üzere 91,56 lira ödeyecek.

Kaldı ki kaynaklara zam yapıp zorda bırakan yine kendileri. Benzine zam üstüne zam geliyor, "otobüs niye zamlandı" diyorlar.
Kesinlikle katılıyorum. Mesela İSKİ, İstanbul'a su sağlamak için elektrik tüketiyor ve elektriğe zam gelince mecburen su fiyatlarına zam yapmak zorunda kalıyorlar. Ondan sonra diyorlar ki "İmamoğlu suya zam yaptı". Yahu giderler artarsa tabi suya zam gelecek, bu belediyenin sorunu değil ki.
Ekran Görüntüsü (51).png

Kesinlikle katılıyorum. Mesela İSKİ, İstanbul'a su sağlamak için elektrik tüketiyor ve elektriğe zam gelince mecburen su fiyatlarına zam yapmak zorunda kalıyorlar. Ondan sonra diyorlar ki "İmamoğlu suya zam yaptı". Yahu giderler artarsa tabi suya zam gelecek, bu belediyenin sorunu değil ki.
Eki Görüntüle 1091079
Elektriğe zam gelmesi demek, üretim maliyetlerine ve haliyle yine her şeye zam demek. O yüzden tüm fiyatlara yansıyacaktır.

Ülkeyi yönetenlere küfür etmekten ''Allah belanızı versin'' Demek den bıktım. ülkeyi yönetenler hiçbir yatırım yapmazlar, kendilerine 2-3 maaş bağlarlar , Vatandaşı gram umursamazlar daha çoktur yaptıkları. bizi ise anca yalanlar ile sepetliyorlar

Ben güneş paneli alarak artık çözüm yolları aramaya başlacağım.

Konu ortamı banlanmaya müsait klavyenize sahip çıkın.

Yeni konular

Geri
Yukarı