Elektrik kesintisinde internetin de kopması

Sizi caydırmak gibi olmasın ama emin olun her şirketin uyguladığı şey olan süreci olabildiğince yokuşa sürmeye çalışacaklardır.
Deneyip görelim hocam ne kaybederiz ki en fazla şu anki konumumuzda sayarız.
@İbrahim Güler @B 52 Stratofortress Hocalarım tekrardan merhabalar, binadaki Kablonet kutusunu elektrik kesintilerinde beslemesi için POWERFUL SLE-650 650VA (600VA) 360W LINE INTERACTIVE UPS KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor linkteki ürünü aldım. Kablonet kutusunun içine takacağız. Fakat bina dışındaki fiber dolabı elektrik kullanıyor mu? Kullanıyorsa o dolapta akü olur mu? bilginiz var mı acaba?

Son düzenleme:
Deneyip görelim hocam ne kaybederiz ki en fazla şu anki konumumuzda sayarız.
@İbrahim Güler @B 52 Stratofortress Hocalarım tekrardan merhabalar, binadaki Kablonet kutusunu elektrik kesintilerinde beslemesi için POWERFUL SLE-650 650VA (600VA) 360W LINE INTERACTIVE UPS KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor linkteki ürünü aldım. Kablonet kutusunun içine takacağız. Fakat bina dışındaki fiber dolabı elektrik kullanıyor mu? Kullanıyorsa o dolapta akü olur mu? bilginiz var mı acaba?
Fiber sonlandırma kutularında akü vb. olmaz hocam. Fiber'in doğası gereği böyle çalışıyor. Dönüştürücüye güç sağlamanız yeterli.

@İbrahim Güler Hocam site içerisindeki saha dolabından binama gelen fiber kabloyu elektrik açısından etkileyen bir durum yok öyleyse doğru mu anladım acaba? Yalnızca binadaki kutuya UPS koymam yeterli olur değil mi?

Dosya Ekleri

• saha-dolabi-1024x769.jpg
    saha-dolabi-1024x769.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı