Elektrikli Motor mu Elektrikli Bisiklet mi?

kfrkan

Hectopat
Selamlar, normal bisikletimi uzun süredir kullanmıyordum. İşe gidip gelirken de toplu taşıma kullanmak istemiyorum ama aynı zamanda şehir içinde farklı semtlere de gidebilmek istiyorum. İstanbul'da da malum oldukça yokuş var. Güç olarak hangisi daha idealdir ve ayrıca hangisiyle daha uzun mesafe gidebilirim?

Selamlar, normal bisikletimi uzun süredir kullanmıyordum. İşe gidip gelirken de toplu taşıma kullanmak istemiyorum ama aynı zamanda şehir içinde farklı semtlere de gidebilmek istiyorum. İstanbul'da da malum oldukça yokuş var. Güç olarak hangisi daha idealdir ve ayrıca hangisiyle daha uzun mesafe gidebilirim?
İkiside değil. Düzgün benzinli bir motor alın.

Hangisinin bataryası daha büyükse onunla daha uzun mesafe gidersiniz. Bisikletin ağırlığı daha hafif olacağı için güç tüketimi konusunda motora kıyasla daha ekonomiktir. Ekstra batarya da takabilirsiniz alacağınız taşıta.

Hangisinin bataryası daha büyükse onunla daha uzun mesafe gidersiniz. Bisikletin ağırlığı daha hafif olacağı için güç tüketimi konusunda motora kıyasla daha ekonomiktir. Ekstra batarya da takabilirsiniz alacağınız taşıta.
Volta Vsm düşünüyorum ama yokuş konusunda yeterli olur mu bilemedim ya da bisiklet alırsam kuba rks ve yine Volta düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz model var mı?

O zaman çok fark etmez. Modelleri vs seçin ve yorumlara bakın iyi gözükeni, bataryası iyi olanı alın.
Volta vsm motor
Volta vb1 bisiklet
Kuba s15 arasında kaldım ama babam da 50cc motor al kullanırsın diyor.

Volta vsm düşünüyorum ama yokuş konusunda yeterli olur mu bilemedim ya da bisiklet alırsam Küba rks ve yine Volta düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz model var mı?

Volta vsm motor.
Volta vb1 bisiklet.
Küba S15 arasında kaldım. Ama babam da 50CC motor al kullanırsın diyor.

İnanın bana hiçbirisi aslında. En azından 50 CC alın 80'e dönünce ehliyet hala aynı kalıyor ise öyle yapmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı