[Eleştiri] AMD ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
AMD ekran kartlarından son zamanlarda çok şikayet geliyor forum sitemizde bildiğiniz gibi. Siz abilerim ve kardeşlerim ne düşünüyor AMD ekran kartıları hakkında onu bilmek için açtım konuyu. Lütfen fanboyluk yapmayalım ve adaletli dürüst şekilde konuşalım.

Benim fikrim:

AMD işlemci konusunda çok başarılı özellikle son yıllarda.
NVIDIA ekran kartı konusunda çok başarılı.
AMD ekran kartları bu sene çok aşağı seviyeye düştü bence. Özellikle yazılımsal sorunlar yüzünden.

Hayır birkaç ay sonra sorunların yarısı çözülüyor zaten, neden birkaç ay sonra çıkarmıyorsun o zaman?

İlla kullanıcıların bildirmesi gereken hatalar değil ki, siyah ekran, wattman gibi çok ciddi ve bariz hatalar.

Anlamıyorum :)
Boşuna kartların adlarını lekeliyorlar.

Çıktı 9'a, inmez 8'e bkz. 5700XT

AMD ekran kartlarından son zamanlarda çok şikayet geliyor forum sitemizde bildiğiniz gibi. Siz abilerim ve kardeşlerim ne düşünüyor AMD ekran kartıları hakkında onu bilmek için açtım konuyu. Lütfen fanboyluk yapmayalım ve adaletli dürüst şekilde konuşalım.

Benim fikrim:

AMD işlemci konusunda çok başarılı özellikle son yıllarda.
NVIDIA ekran kartı konusunda çok başarılı.
AMD ekran kartları bu sene çok aşağı seviyeye düştü bence. Özellikle yazılımsal sorunlar yüzünden.

Sorunlu Driver'ları yüzünden NVIDIA'ya yöneliyor birçok kişi. Yani para kıyayım da biraz daha uzun ömürlü olsun gibi. Çünkü daha güçsüz ve pahalı olmasına rağmen NVIDIA tercih ederim.

AMD iki kola da birden atladı. Bence yanlış yaptı herkesin kendi alanı vardır. Baya tecrübe edinmesi gerekiyordu bence. Ondan sonra ekran kartı kısmına el atmalıydı.

Geri
Yukarı