[Eleştiri] AMD ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Olay AMD'den çok üretici firmalarda bitiyor diye düşünüyorum. Ha AMD sürücüleri de NVIDIA'ya oranla daha az stabil ama Sapphire gibi markalar...

Şöyle söyleyeyim, bazı Sapphire kartlarda GPU frekansını azaltınca WattMan hatasının düzeldiğine tanık oldum.

Hayır birkaç ay sonra sorunların yarısı çözülüyor zaten, neden birkaç ay sonra çıkarmıyorsun o zaman?

İlla kullanıcıların bildirmesi gereken hatalar değil ki, siyah ekran, WattMan gibi çok ciddi ve bariz hatalar.

Anlamıyorum :)
boşuna kartların adlarını lekeliyorlar.

Çıktı 9'a, inmez 8'e bkz. 5700XT.

Hocam bundan 9 ay önce 5700XT almayı düşünüyordum yine sıkıntılar vardı aradan geçen zamana bakın ama hala korkudan alamıyorum.

AMD ekran kartlarından son zamanlarda çok şikayet geliyor forum sitemizde bildiğiniz gibi. Siz abilerim ve kardeşlerim ne düşünüyor AMD ekran kartıları hakkında onu bilmek için açtım konuyu. Lütfen fanboyluk yapmayalım ve adaletli dürüst şekilde konuşalım.

Benim fikrim:

AMD işlemci konusunda çok başarılı özellikle son yıllarda.
NVIDIA ekran kartı konusunda çok başarılı.
AMD ekran kartları bu sene çok aşağı seviyeye düştü bence. Özellikle yazılımsal sorunlar yüzünden.
PC toplarken yardımcı olan Vatan çalışanı Msi Armor RX 580 almam konusunda çok ısrar etti o zaman fazla araştırmamış olmama rağmen şans eseri 1650S görmüştüm ve inat edip Msi Gaming X 1650S aldım çok memnunum, iyi ki inat edip 1650S almışım işte acemi şansı😁

Yeni konular

Geri
Yukarı