Elraenn'in kedisi Şimo vefat etti

Köpekte içgüdüsel olarak o bölgeyi savunmak istiyordur sonuçta onun alanı değil mi?

Bende köpek besledim kac sene dostum. Köpekler her ne kadar alanlarını savunsalarda zevkine başka bir hayvanı parcalamazlar. İste bu durum sirf dövüştürmek ya da insanları korkutmak için yeni melez türler oluşturanlardan kaynaklanıyor.

Ulan be aklıma direk bu geldi. Az psikopattı ama güzel kediydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma gelmişti ne yalan söyleyeyim. Bir gece yatmadan önce düşünmüştüm. "Şimo vefat ederse Tuğkan abi nasıl olur?" diye. Keşke hiç düşünmeseydim. İyi uykular Şimo, huzur içinde yat. 😔😔

Köpekte içgüdüsel olarak o bölgeyi savunmak istiyordur sonuçta onun alanı değil mi?

Yıllardır köpek besleyen arkadaşımın babası bana düzgün eğitilen köpeklerin asla zevkine hayvan parçalamayacağını söylemişti. Ne kadar doğrudur bilemem.

Huzur içinde uyusun O7

Normalde Instagram'dır şudur budur takip etmem. Öylesine bir kere olsun bir story'lere bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Ölen muhabbet kuşumla birlikte Şimo'yu düşününce gözlerim doldu.

Huzur için de uyu şimo. 3,4 yıldır görüp izlediğim kedinin ölümünü rastgele storyler de gezerken öğrenmek çok üzücü...
Bizim için böyleyse Tuğkan Abi için düşün :((

Ulan be aklıma direk bu geldi. Az psikopattı ama güzel kediydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video çok iyi arada hep açıp izlerim artık anısı olucak :')

Aklıma gelmişti ne yalan söyleyeyim. Bir gece yatmadan önce düşünmüştüm. "Şimo vefat ederse Tuğkan abi nasıl olur?" diye. Keşke hiç düşünmeseydim. İyi uykular Şimo, huzur içinde yat. 😔😔
Deme deme deme :(

Yıllardır köpek besleyen arkadaşımın babası bana düzgün eğitilen köpeklerin asla zevkine hayvan parçalamayacağını söylemişti. Ne kadar doğrudur bilemem.

Huzur içinde uyusun O7
Köpeklerle ilgili bir bilgim yok maalesef. O7

Normalde Instagram'dır şudur budur takip etmem. Öylesine bir kere olsun bir story'lere bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Ölen muhabbet kuşumla birlikte Şimo'yu düşününce gözlerim doldu.
Büyük acı gerçekten :(

Yeni konular

Geri
Yukarı