Elraenn'in kedisi Şimo vefat etti

Çok üzücü bir olay. Geçen durakta dururken bir kedi arkamdan geldi bir görsen o kadar tatlı bir kedi sürekli ayağıma sarılıyor karnı çok aç olmalı ki insanlardan böyle yemek almak istiyor. Dilencilere para verecegime bu kedi köpeklere veririm daha iyi. Hayat sokak kedilerine köpeklerine zor. Gece gündüz aç kalmak sokakta uyumak. Zar zor yemek bulmak. Bir de bazı şerefsizler bu havyanları öldürüyorlar. Hiç kimseye zararı yok oysa. Neden böyle şerefsiz insanlar. Ben bakmaya kıyamazken bu şeref yoksunu insanlar parçalara ayırıyorlar. Çok büyük bir günah. Hiç birinin o kedi köpek kadar değeri yok şu dünyada. İnşallah yaptıklarının cezasını en ağırından çekerler. Tekrardan başınız sağ olsun.O7 kedicik.

Son düzenleme:
Off Tuğkan abi şimdi çok üzgündür. Hayvanları çok seviyor. o7 :(.
Aklıma bu olay geldi :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kedinin eceliyle hasta olarak vs. ölmesi ile parçalanarak, düşerek, araba çarparak, parçalanarak vs. ölmesi çok farklı. 2. ihtimallerde insan sürekli ''Camı kapasaydım, kapıyı açmasaydım, dikkat etseydim'' diyerek kendini suçluyor. o7 küçük pisi.

Off Tuğkan abi şimdi çok üzgündür. Hayvanları çok seviyor. o7 :(.
Aklıma bu olay geldi :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet şuan kendini suçluyor bile olabilir.

Kedinin eceliyle hasta olarak vs. ölmesi ile parçalanarak, düşerek, araba çarparak, parçalanarak vs. ölmesi çok farklı. 2. ihtimallerde insan sürekli ''Camı kapasaydım, kapıyı açmasaydım, dikkat etseydim'' diyerek kendini suçluyor. o7 küçük pisi.
Evet çok farklı kendini suçluyor şuan yüksek ihtimal o7.

Çok üzücü bir olay. Geçen durakta dururken bir kedi arkamdan geldi bir görsen o kadar tatlı bir kedi sürekli ayağıma sarılıyor karnı çok aç olmalı ki insanlardan böyle yemek almak istiyor. Dilencilere para verecegime bu kedi köpeklere veririm daha iyi. Hayat sokak kedilerine köpeklerine zor. Gece gündüz aç kalmak sokakta uyumak. Zar zor yemek bulmak. Bir de bazı şerefsizler bu havyanları öldürüyorlar. Hiç kimseye zararı yok oysa. Neden böyle şerefsiz insanlar. Ben bakmaya kıyamazken bu şeref yoksunu insanlar parçalara ayırıyorlar. Çok büyük bir günah. Hiç birinin o kedi köpek kadar değeri yok şu dünyada. İnşallah yaptıklarının cezasını en ağırından çekerler. Tekrardan başınız sağ olsun.O7 kedicik.
Aynı fikirdeyim paramı sokak hayvanlarına harcarım daha iyi.

Yıllardır köpek besleyen arkadaşımın babası bana düzgün eğitilen köpeklerin asla zevkine hayvan parçalamayacağını söylemişti. Ne kadar doğrudur bilemem.

Huzur içinde uyusun O7
Rottweiler gibi ırklar bahçeye Godzilla girsin yine saldırır. Bu hayvanların en az iki bin yıldır yaptıkları en iyi şey, bölgelerini her türlü canlıdan korumak.

Merhum kediyi de öldüren köpek (Irkını bilmiyorum) zevk içinde kahkahalar atarak parçalamamıştır, bahçeye girdiği için parçalamıştır.

Bazı şeyler üzücü olsa da engellenemez. Mesela benim kedilerimde kuş peşinde sürekli :) Neyse ki yakalayamıyorlar ama geçenlerde bir fareyi öldürmüşler. Cesetle oyun oynuyorlardı. Elden bir şey gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı