En Çok Gururlandığınız An

Babam beni asla pes etmediğim için övüyor :D
Ben "dövüyor" diye algıladım, tabii normalde olması gerektiği için. Sen git yine intihar et bence :D

"Bu araba niye giyğğğmiğğğyorğğğğğğğğ" falan oldu, sorguladık içerisinde olduğumuz durumu. Yarabbi bizi neler ile sınıyorsun :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu; "bu ayakkabılal Rihhannnnme" diyen kızcağzın biran evvel tedavi edilmesi gerek. Çünkü anormalin de altında davranışlar sergiliyor. Bazen ev halkı izlerken denk geliyorum, izlediğimde de kendimi bi garip hissediyorum :sıkıldım: Yok yani, yaradılış hali olsa neyse de :morgöz:

Ben "dövüyor" diye algıladım, tabii normalde olması gerektiği için. Sen git yine intihar et bence :D

Şu; "bu ayakkabılal Rihhannnnme" diyen kızcağzın biran evvel tedavi edilmesi gerek. Çünkü anormalin de altında davranışlar sergiliyor. Bazen ev halkı izlerken denk geliyorum, izlediğimde de kendimi bi garip hissediyorum :sıkıldım: Yok yani, yaradılış hali olsa neyse de :morgöz:
Hem aranızda olmamı istiyorsun hem de intihar et diyorsun. Merkel'e şikayet edeceğim seni :ıslık::morgöz:

Ay şimdi okadar çok varki hatırlamakta zorlanıyorum:rolleyes: Şaka bir yana benimde gururlandığım an pek yok gibi ancak eğer şu Bahar Candan'ın saçını yolarsam gururlu hissedebilirim.

LoL oynarken yanımda kore serverinden 200 TL ye CS Riven alan bir elemanın gözleri önünde Riven ile penta atmıştım. Adam feedliyordu. Gururdan daha çok kapak etme hissi yaşadım ama güzeldi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı